Nápady & návrhy

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Zdravím,
zkusil jsem prodat 2 domény. Na jednu byl příhoz, který byl menší než reserve. Po skončení přišela jen jedna zpráva s tím, že aukce byla úspěšná.

Takže nefunguje
- aukce ignorují reserve
- aukce na které nebyl příhoz nepříjdou přes PM

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ahoj,
díky za report. O tom s tím, že aukce ignorují reserve víme. Sám jsem na to narazil. O tom druhém problému jsme nevěděli, nicméně to vypadá na jednoduché vyřešení. Během týdne se to pokusíme vyřešit. Sami plánujeme ještě ty aukce celé markantně vylepšit.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Drago, ďakujeme za oznámenie problémov. Prvý problém je len zmena jazykového vstupu, druhý budem musieť ešte overiť. Pokiaľ viem, tak tie súkromné správy by chodiť mali. Každopádne to overím.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Prověřili jsme tvůj případ.
Odrážka č.2 aukce skončila dnes v 18:03:04. Logl jsem se do databáze to ověřit, zpráva přišla i přes to, že tam nebyl žádný příhoz. Mohlo to býti způsobeno buď námi (prověříme) nebo někde mezi židlí a klávesnicí ;).
Odrážka č.1 - na opravě se pracuje, špatný jazykový vstup. Ještě dnes by to mělo býti opraveno. Dávám rep+.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se