Nápady & návrhy

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
U vytváření aukce by bylo dobré vysvětlit pole Délka období. Zkusil jsem tu založit svoji první aukci, moc jsem to nezkoumal a vyplnil špatně délku období (místo 30 dní jenom 1). Mám dokonce pocit, že jsem tam psal "1 měsíc" a vzalo mi to, ale nechci kecat; možná jsem ten "měsíc" odmazal. Každopádně jde o to, že není hned jasné co do toho pole napsat a editovat aukci nejde.

Ano, mohl jsem se kouknout na již probíhající aukce, ale to není moc user friendly :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Aukce se již vyrábí nové, proto se neopravují chyby u staré podoby.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Doplnil jsem tam za políčko údaj dní. Nové aukce přijdou za déle a tohle přímo mátlo. Současně s tímto jsem upravil pár designových chyb při přidávání aukce.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
problém robia aj meny v aukcíach doobeda som pridal novú aukciu kde som nastavil menu €uro a po vystavení sa v aukcii zobrazovali CZK (musel som ju zmazať a dať odznova)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Když už jsme u těch aukcí, nešlo by do nich přidat možnost povolení html resp. BBCode ? Založil jsem svou první aukci : auction.php?mode=single&id=160 a řekněme si po pravdě nenaformátované to vypadá hodně chabě :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je pravda, že nové aukce by to chtělo co možná nejdříve. Tyto můžou i plno lidí odradit od založení.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nemyslím si, že by přímo mohli lidi odradit. Ale rozhodně nové aukce s návrhy co zde padly by mohly vypadat při nejmenším zajímavěji :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Popravdě nové aukce nechci uspěchat. Vím, že už je slibuji delší dobu a mám v nich zpoždění oproti plánům, ale v nadcházejících dnech se manko pokusím dohnat. Do Vánoc každopádně budou.

Wladass píše:
Nemyslím si, že by přímo mohli lidi odradit. Ale rozhodně nové aukce s návrhy co zde padly by mohly vypadat při nejmenším zajímavěji :)


Pár dní zpátky jsem to psal na blog. V nových aukcích už s tím počítám.
http://blogdeal.cz/2011/11/nove-aukce-p ... vy-editor/

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se