Nápady & návrhy

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nešlo by udělat, aby u každé aukce webů byla někde hned na první pohled vidět doména a člověk se mohl podívat na ten web, co je vůbec na prodej?
Někdo to uvede v popisu, ale již jsem si všiml několikrát, že tomu tak nebylo a pak tu logicky nemůže být příhoz, když nikdo neví na co vůbec přihazuje.

Přílohy

aukce.png
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Pri predaji webov by bolo vhodné, aby uživateľ bol nútený uviesť doménu, inak aukcia nemá zmysel, kočku vo vreci predsa kupovať nikto nebude...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Myslím, že je to v podmínkách, že musí vložit název domény při aukci webů. Doména se nyní zobrazuje i v detailu aukcí, současně jsem drobně upravil i vzhled aukcí.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No i kdyby to tam bylo třeba 3x, tak jak vidíš nikoho to netrápí. A nešlo by to udělat třeba podobně jako je to na WT u těchto aukcí, s tím, že jak nezadáš doménu, aukce nepůjde vystavit?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak kde je potom problém, aby se to neukazovalo rovnou v aukci? A nemuselo se spoléhat na popis u aukce. Schválně si projdi aukce webů a u kolika aukci schválně tento údaj najdeš. A toto zde pozoruji již delší dobu, takže to není nic ojedinělého.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Spíš se jednalo o nepozornost, budu muset zase aktivně dražit, abych si všímal těchto chyb. Tento údaj byl ve výpisu aukcí, ale už jsem jej zapomněl přidat i do detailu aukce.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ještě že tu aspoň občas dražím já :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Je to třeba, protože jakmile to nepoužívám, tak si nevšímám nedokonalostí a bez uživatelů bych na to přišel třeba jen náhodou nebo vůbec.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Snažím se hlásit vždy vše, hned jak něco objevím a myslím, že nejsem sám, což pomáhá k celkovému zlepšení Webdealu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se