Nápady & návrhy

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Rád bych se všech uživatelů zeptal co byste zlepšili na vzhledu.
Víme, že vzhled není zcela ideální, proto chceme tento vzhled zlepšit k vašim přáním a pak ještě vytvořit druhý vzhled, který bude zase trochu jiný.

Děkujeme za vaše návrhy. Pokusíme se nad nimi zapřemýšlet a každý z těchto návrhů vezmeme v potaz při vývoji nového stylu.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Nevím proč, ale horní menu mi přijde napsané moc velkým fontem. Nemusí to být tak velké. :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mr. Atsor píše:
Nevím proč, ale horní menu mi přijde napsané moc velkým fontem. Nemusí to být tak velké. :)


Především horní menu bude jiné. Zatím mě napadly 2 varianty, uvidíme pro kterou se rozhodneme.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Hnědá se mi líbí, tu bych klidně zachoval (jak na starém Webtrhu) :)

Každopádně mi zlobí to zmiňované horní menu a hlavně submenu, kde najedu na odkaz nahoře, změní se odkazy pod tím a pak když omylem řejedu kurzorem kousek vedle, tak se zase všechchno vrátí nazpátek. Zkrátka je to všechno moc proměnlivé podle toho, kde mám zrovna kurzor - klasické rolovací menu by to podle mě vyřešilo.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Struktura horního menu je dobrá, ale jeho použití už zdaleka ne, využijte na menu ajax :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Štěpán L. píše:
...využijte na menu ajax :)

A čo by na menu malo byť ajaxové? :) Neviem totižto, čo sa na fóre mení tak radikálne rýchlo, že by sme to museli generovať až cez ajax...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se