Nápady & návrhy

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
Dobrý den
právě jsem se registroval a napadlo mě udělat Články WebDeal.cz, bylo by to na způsob clanky.webtrh.cz. Co vy na to? Akorát pokud by šlo to nšjak vylepšit, třeba oddělení anglických feedů od česko-slovenských.

Děkuji

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
čítaš z našich myšlienok? Tento nápad sme práve dnes začali realizovať, a už onedlho bude súčasťou WebDeal. Presne ako píšeš, tieto články budú mať rôzne kategórie, kde si bude každý môcť vybrať podľa svojho gusta. Plánujeme taktiež aj spoločný RSS feed, kde si každý užívateľ bude môcť definovať, ktoré blogy by rád čítal, a iba tie sa mu zobrazia vo feede.

Akékoľvek ďalšie návrhy určite radi prijmeme a zhodnotíme.

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
Super! Máte to tu opravdu propracované a jak vidim tak nezahalite, jen tak dal!

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
AthoX
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 13.11.2010
Nevim zda to budu vyuzivat, ale jsem rad ze se snazite porad neco delat a nesedite na bubnu.

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Tak mě stačí bohatě ten feed jako je to právě teď. Ale pokud by byla stránka, kde by to bylo vypsané, nebylo by to marné.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jarek421
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 44
Registrace: 12.11.2010
Do kdy se muzeme tesit na tuto novou fci? Dekuji

Sline
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 23.11.2010
Celkem by se to hodilo. Člověk by nemusel proklikávat ten feed, ale zase až tak na to nespěchám :).

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Sline píše:
Celkem by se to hodilo. Člověk by nemusel proklikávat ten feed, ale zase až tak na to nespěchám :).


Třeba donese Ježíšek :).

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
No jo. Máme strašne veľa nápadov a učitelia v škole to ale zjavne nechápu. Mám teraz toľko práce na škole, že na WD mám čas tak hodinku denne. Každopádne už pracujem na jednej obrovskej novinke (ktorá nemá obdoby), ale možno by som mohol urobiť nejaký agregátor správ, len ich nahádzať do jedného súboru a bolo by :). Potom by sme to už premakali viac - read-track pre každého užívateľa, uloženie do obľúbených a podobné zaujímavosti...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tak propracované to bude dosti. Navíc každý si myslí jak je super býti adminem takového fóra, jenže je to opak. Víte jaké to je utrpení vidět rozdělané novinky, které až vám představíme, tak konkurence bude slintat a shánet programátory? ;)

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
Senky píše:
No jo. Máme strašne veľa nápadov a učitelia v škole to ale zjavne nechápu. Mám teraz toľko práce na škole, že na WD mám čas tak hodinku denne. Každopádne už pracujem na jednej obrovskej novinke (ktorá nemá obdoby), ale možno by som mohol urobiť nejaký agregátor správ, len ich nahádzať do jedného súboru a bolo by :). Potom by sme to už premakali viac - read-track pre každého užívateľa, uloženie do obľúbených a podobné zaujímavosti...


Nápady jsou, ale čas není. Také to znám.
Můžete býti klidní, lepší míti hromadu nápadů a málo času než hodně časů a žádný nápad.
Hodně zdaru, vizionáři!
Člověk začínající s Joomlou!

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Gonza píše:
...Můžete býti klidní, lepší míti hromadu nápadů a málo času než hodně časů a žádný nápad...

Jasné, to si uvedomujem. Len keby som tak mal čas to všetko aj vyplniť, úúch to by bolo krásne :D

AthoX
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 13.11.2010
Az to bude, bude to super!

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Určite? ;) Ste si istí? Ako, ja viem, bude to super. Len by to chcelo nejaký dobrý nápad - nech to nie je iba čistý agregátor... Hmm, rozmýšľal som aj o takých veciach, ako možnosť navrhnúť nový všeobecne zobrazovaný blog, alebo možnosť každého užívateľa si pridávať vlastné zdroje, ktoré sa budú zobrazovať iba jemu...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se