Nápady & návrhy

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Čau lidi! :)

Co kdybychom domluvili nějaký sraz na Vánoce? Bylo by dost fajn se sejít a poklábosit osobně. Co myslíte?

Navrhoval bych Prahu, mám to do ní přes 100 kilometrů, ale myslím si, že je pro sraz taková nejschůdnější pro všechny. Vedou tam skvělé vlakové i autobusové spoje, takže ani lidi z druhého konce republiky nemusí utratit majlant za benzín. Navíc se tam dá najít nějaké zajímavé místo, kam se všichni vejdeme.

Byli byste pro? Je strašně času dopředu, proto to píšu už teď. :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Osobně jsem pro :) Akce typu netsraz se mi moc libí, takže na webdeal sraz bych určitě přijel :) a Praha ? ideální :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Já bych se taky dostavil a v případě zájmu mohu Jirku vzít při cestě vozem ze Strakonic, mám to ještě o 30 km dál :-)

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
kdyz budete hodny ....

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Když budeme hodný tak.... Honza donese stromeček a dárky :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
:)))))

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Chlapy jak to děláte? Já už mám od 22.12. plnej plán nějakých akcí a práce. Já snad vystřízlivím až 5 ledna :-) Pokud by byl slušnej datum, tak bych se svezl do Práglu Student Agency :-) Autem nejedu, není tam kde parkovat, samá zóna a podobné ptákoviny.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
my co poradne pracujem nemame cas na chlastacky a tak muzem obcas vyrazit na sraz :D

Filip Podstavec
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 58
Registrace: 20.02.2012
Já jsem pro ;-), dejte vědět kdy a kde ;-)

Talmer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 25.06.2012
Nikoho z vás zatím osobně neznám, ale rád bych se přidal a pokecal s lidma z oboru :)

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Já bych to i zkusil, nakonec se mi to tady zdá dobrá komunita. Jen ta Praha zase :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Praha je město měst a nálad... Neuděláš nic... Taky bych to měl radši za barákem :-)

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
janKali píše:
Praha je město měst a nálad... Neuděláš nic... Taky bych to měl radši za barákem :-)


Praha se přeceňuje... bydlel a pracoval jsem tam asi 4 roky... proto jsem od ní teď daleko (ale tak abych tam byl rychle autem i autobusem) :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Miskin píše:

Praha se přeceňuje... bydlel a pracoval jsem tam asi 4 roky... proto jsem od ní teď daleko (ale tak abych tam byl rychle autem i autobusem) :)


Jo to je něco jako "hele nechci tě, ale nechoď moc daleko, co kdyby náhodou" :-D Tak příležitostí tam je přeci jenom dost, vzhledem k počtu lidí na minimálním území.

Apropó, kdo zná nějaké vhodné místo na posezení?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Talmer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 25.06.2012
Praha je krásná.. říkám to nejenom jako pražák, ale viděl jsem spoustu měst v severní, jižní a východní Evropě a žádné z nich se mi nelíbilo víc, než Praha :) Na druhé místo dávám Istanbul..

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
janKali píše:
Já bych se taky dostavil a v případě zájmu mohu Jirku vzít při cestě vozem ze Strakonic, mám to ještě o 30 km dál :-)

Hele, dobrý, já si jdu v pondělí pro řidičák, konečně se stanu řidičem :D Takže už bych teoreticky zvládnul Prahu sám :D
freez píše:
Chlapy jak to děláte? Já už mám od 22.12. plnej plán nějakých akcí a práce. Já snad vystřízlivím až 5 ledna :-) Pokud by byl slušnej datum, tak bych se svezl do Práglu Student Agency :-) Autem nejedu, není tam kde parkovat, samá zóna a podobné ptákoviny.

Pracujeme a nepijeme. My podnikatelé a abstinenti. Nejhorší jsou ty, ve kterých se šíří obojí. Ano, mluvím o sobě :D

-- 21.11.2012 20:07 --

Miskin píše:
Já bych to i zkusil, nakonec se mi to tady zdá dobrá komunita. Jen ta Praha zase :)

Prahu jsem střelil, protože je to podle mě takové nejlepší místo... Jako když dáte nějaké jiné rozumné, proč ne. :)

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
http://www.netsraz.cz, slovo pořadatele: Je v přípravě další unikátní víkendový NET sraz v Lázních Bělohradě, který bude opět psát historii! Určitě si tedy nic neplánujte na 14.-16.12.2012. Mohu prozradit, že se vše ponese v duchu tropů, takže kraťasy s sebou! A bude i bazén!!

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
DStudio
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 64
Registrace: 01.12.2012
Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Tu Prahu bych bral klidně i s menším počtem lidí :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Praha klidně, ale musí někdo hodit termín kdy a rezerovat dopředu místo, protože před Vánoci jsou všude firemní večírky... Nebo to nechat na počátek ledna, pak bude víc klidu.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
V lednu ti odjedou lidi do Hluboky :D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se