Nápady & návrhy

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravim,

neslo by nejak dodelat indikator, ktery by znacil, jestli je uzivatel online nebo ne?

Dalsi tip na vylepseni je panel se zobrazenim poslednich komentaru. Nebavi me pokazde rozklikavat jednotlivou diskuzi a kontrolovat, jestli je v ni novy prispevek nebo ne.

Co na to rikate? Slo by to nejak dodelat?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Uživatele co jsou online jsou zobrazeni na úvodní stránce dole, pod tím je odkaz na nové příspěvky nove-prispevky.html kde se ti zobrazí diskuze kde jsou nepřečtené příspěvky.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Je to tak nevyrazne, ze jsem si toho ani nevsiml. Diky, konecne nebudu muset rozklikavat kazdou diskuzi :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já myslel, že online uživatelé mají vlevo vedle svého avataru vertikální zelenou lištičku.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Přesně jak říká Jiří, online uživatelé mají vlevo vedle svého avataru vertikální zelenou lištu a nové příspěvky najdeš vpravo v menu pod tlačítkem "Nově příspěvky".
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Já žádnou lištu vedle avataru nevidím
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Tou listou je na mysli zelene zabarvena reputace? Ja myslel, ze je zelena pouze u tech co jiz dostali nejakou reputaci...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já sem chodím několikrát denně a již dlouho a o žádnou zelenou lištu vedle avataru též nevidím. A co má býti znázorněno, když uživatel nemá avatar?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Teď je na indexu online koleg idp, zelenou lištu vedle avataru ale nemá. Někde je chyba...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To je asi jako kdo je on-line : Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků divné jsem tu, ale prej tu nikdo není :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Nene, jak znám phpBB3, tak by to mělo ukazovat, když jsi prostě online. Ne v daném příspěvku. Je to logické - u větších fór by tak funkce ztrácela smysl.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To nevím, teď to ukazuje : Uživatelé procházející toto fórum: stephan a 0 návštevníků , podle mě to neukazuje mě osobně, prostě já sám sebe online nevidím.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
já se online vidím, jak na indexu dole tak pod tématem
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já ne, to je divné, asi chyba v Metrixu :-D teď tam má zase nula, a stoprocentně je tu takových 10-20 lidí. Když dám hlavní stranu tak tam už vidím i sebe:
Registrovaní uživatelé: Cortezz, freez, Gondal, idp, J.Čakloš, Marek L., MartinT, PhotoX.cz, Shazad, stephan, webparty
Boti online: Google [Bot], Google Feedfetcher
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je to celé nějaké čudné, mě to chvilku ukazuje dobře a chvilku ne (myslím to online je). :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
freez píše:
To nevím, teď to ukazuje : Uživatelé procházející toto fórum: stephan a 0 návštevníků , podle mě to neukazuje mě osobně, prostě já sám sebe online nevidím.


Cache.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Otakar Pěnkava píše:

Cache.

A má tu tedy být nějaký ukazatel vedle avataru? Já nic nevidím ale někteří píšou, že vidí.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Ja tady nevidel zadny ukazatel za celou dobu existence webdealu.

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Nešlo by nahoru vedle "Nové příspěvky" dát ještě odkaz Mé příspěvky nebo můj přehled (obdoba toho co je na WT)? Já vím, že je to dole na úvodní stránce, ale pokaždé rolovat, když chci jenom kouknout jestli do diskuze kde jsem psal někdo něco nepřidal ... no prostě by to bylo pohodlnější. Navíc je to jen na té titulní stránce, a nedá se kouknout z nějakého vlákna jinak, než přes hlavní stránku + odrolování.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
duben píše:
Nešlo by nahoru vedle "Nové příspěvky" dát ještě odkaz Mé příspěvky nebo můj přehled (obdoba toho co je na WT)? Já vím, že je to dole na úvodní stránce, ale pokaždé rolovat, když chci jenom kouknout jestli do diskuze kde jsem psal někdo něco nepřidal ... no prostě by to bylo pohodlnější. Navíc je to jen na té titulní stránce, a nedá se kouknout z nějakého vlákna jinak, než přes hlavní stránku + odrolování.

Přehled, který je na WT, se určitě hodí. Osobně si myslím, že bude příhodnější až při větší aktivitě. Když denně přibude pár příspěvků, lehce se v tom zorientuji. Ale když jich budou stovky či tisíce, bude těžké najít, co hledám. Takže bych se k tomu přiklonil...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Ako je to s tou lištou vedľa avataru (čo ukazuje, či je user online), zobrazuje sa niekomu ? Doposiaľ som si ju na WD nevšimol.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se