Nápady & návrhy

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac píše:
Jde nějak nastavit, aby se u příspěvku místo přezdívky zobrazovalo jméno? Nebo, když jsem jednou do profilu vložil i přezdívku, tak už pojedu navždy jen pod přezdívkou?


No zobrazuje se uživatelské jméno, které jsi zadal při registraci (to již nelze změnit). Což u tebe je "Mac", ale bylo by dobré přidat možnost, aby si člověk mohl zvolit, zdali bude u příspěvků jeho přezdívka a nebo jméno.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac píše:
Vím, nechci nic měnit. Jen mě zajímalo jestli je možnost zobrazovat jméno z profilu místo přezdívky.


Zatím ta možnost není.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zatím to lze změnit pouze tak, že mi napíšeš a já ti nick upravím na tvé jméno a logovat se budeš pod jménem.
Sám si přihlašovací jméno změnit nemůžeš.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No phpbb to má udělaný tak (a i jiné systémy) že si zvolíš přihlašovací jméno, které máš na pořád a to je i tvé uživatelské jméno.
Samozřejmě chápu, proč by jsi chtěl se normálně přihlašovat pomocí uživatelského jména (snadné zadávání), ale zde mít normální jméno, které vyplníš v profilu. Já bych tuhlo možnost zahrnul, je to příjemná novinka a vylepšení.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac píše:
Ono je to možná i dobře. Webdeal je přeci jenom taková neformální pohodovka, takže zůstanu pod přezdívkou. Jméno nechť zůstane v profilu.


Možná je, ale přeci jen fórum má namířeno výše a pokud by si to přálo více uživatelů, tak jelikož toto fórum dělá to co má (co si uživatelé přejí to doplní), tak jsem si jist, že by to Otakar implementoval.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tato funkce bude jistě přínosná, ale aktuálně se soustředíme trošku na jiné věci, nicméně v budoucnu si myslím, že se zde taková možnost objeví. Zatím stačí napsat Otakarovi a on to jistě změní :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jan Paluska píše:
Tato funkce bude jistě přínosná, ale aktuálně se soustředíme trošku na jiné věci, nicméně v budoucnu si myslím, že se zde taková možnost objeví. Zatím stačí napsat Otakarovi a on to jistě změní :)


Jsem zvědav jaké jsou teď preferované změny.
No ona ta změna není nutná. A jak se vlastně člověk přihlašuje do fóra, když má někdo jméno a příjmení jako ty? To je i s tou mezerou a velkými písmeny?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Ano, normálně při přihlašování zadám jméno přesně tak, jak jej mám uvedeno zde na fóru - včetně mezery a velkých písmen
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jan Paluska píše:
Ano, normálně při přihlašování zadám jméno přesně tak, jak jej mám uvedeno zde na fóru - včetně mezery a velkých písmen


Díky. Proto bych bral normálně ponechat přezdívku pro přihlášení a zobrazování na fóru si zvolit.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Možnost měnit si jméno by bylo velmi snadné pro podvody. Přijde mi to zbytečné, podle mě to stačí tak jak to je. Možnost přehazovat si přezdívky by bylo matoucí pro uživatele. Někdo by znal uživatele Mac, ale neznal už by "Petra z Bůhvíodkud" a případné citace by nemusely dávat smysl. Je tam prostě moc možných problémů...

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Přesně tak, jak píše Otakar. Měnit přihlašovací jména bych nepovoloval. Maximálně ve výjimečných případech, a to na požádání admina (Otakara), který by tu změnu udělal. Je to tak běžné i na všech jiných fórech a zamezuje to možným podvodům a dalším komplikacím s tím spojených.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Já také souhlasím s Otakarem, ale myslel jsem, že by se zobrazovalo jméno třeba pod přezdívkou.
Ale asi bude lepší, když tato věc nebude implementována, bylo by to jenom zneužíváno a také lidé jsou už zvyklí na přezdívky a kdyby tu místo fit, najednou byl třeba nevím kdo. Prostě jsem zvyklí už na tyhle přezdívky a vím kdo co napsal.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jo, tak kdyby to bylo jako další pole pod nickem, tak by to asi ničemu nevadilo. Důležité je, aby si každý nemohl měnit jen tak svůj login, to by podle mě problém byl. Osobně by mi ale jméno stačilo normálně v profilu, jako je tomu dosud.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Je to forum, takže volná diskuze. Od toho přece ty přezdívky jsou, ne?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Fit píše:
Jo, tak kdyby to bylo jako další pole pod nickem, tak by to asi ničemu nevadilo. Důležité je, aby si každý nemohl měnit jen tak svůj login, to by podle mě problém byl. Osobně by mi ale jméno stačilo normálně v profilu, jako je tomu dosud.


Když říkám, není potřeba úprava, kdo chce, tak si zobrazí profil a tam je více informací než jen jméno (tedy, když to dotyčný vyplní).
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac píše:
Původně jsem se psal na přehození přezdívky a jména. Ne na změnu jednoho nebo druhého. Taky bych nechtěl, aby tu mohl být kdokoli každý den pod jinou přezdívkou.


By muselo být ošetřeno, aby se jméno nedalo do nekonečna měnit, jelikož by tu byl stále problém věčného měnění jména/přezdívky.
Nechal bych to tak jak to je, byly by s tím zbytečné komplikace.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Změnit ano, pokud tak, tak maximálně jednou. Jinak se stále přikláním k přezdívce.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se