Nápady & návrhy

Sline
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 23.11.2010
Zdar,
rád bych se zeptal, kdo je na tomto fóře adminem. Není tu legenda ani nějaké zvýraznění zakladatele.
Podle seznamu členů usuzuji, že Whispere. Je tu jeden nebo je zde více adminů? Omluvte mě, že se tak blbě ptám, ale přišel jsem sem zcela náhodně.

Děkuji

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Výborný nápad! Dole je síce na každej stránke odkaz na Tým, no je to ťažko nájditeľné. Pridali sme teda hodnosť "Admin" mne a Whispere-mu, keďže my dvaja sme admini.

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
Poprvadě jsem i já měl zezačátku problém poznat kdo to tu vede, ale ono stačí se podívat do sekce Novinky a člověk si to vydedukuje. Každopádně s tou hodností je to mnohem přehlednější.
Člověk začínající s Joomlou!

Sline
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 23.11.2010
Aha, tak už je mi to jasné. Díky!

btw. dostanu nějaký bonbónek? :D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Sline píše:
btw. dostanu nějaký bonbónek? :D


Bonbónky nerozdáváme, nevím jak je na tom konkurence. Ale my upřednostňujeme luxus uživatelům než laskominy ;).

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
Já se o adminy zde nezajímal, byli tu mezi námi takoví maskovaní :). Ale je dobře, že proběhla změna. Už vím na koho si dáti pozor.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tak to sme práve chceli - čo sme my viac ako vy? Proste nič, len vám pripravujeme nejaké novinky a zmeny. Každopádne osobnosti sme rovnaké, máme rovnaké záujmy a chceli sme zapadnúť, nech je to priateľská atmosféra, a nie
Užívateľ píše:
áno šéfe
:D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se