Nápady & návrhy

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Tak mám problém, dal jsem do aukce reklamu na mé stránce 404m.com. Přišla mi jen zpráva od bota, že aukce skončila výhrou, ale nevím kdo vyhrál a za kolik reklamu vlastně koupil. Aukce už není ve výpisu.

Vážený Drago,

Uživatel dne 14.12.2010 v 15:17:36 vyhrál vaši aukci „404m.com“.

Dle dobrých zvyků je slušné, aby jste ho první kontaktoval vy přes kontakty, které má uvedené na profilu.

Preju hezky den!
WebDeal.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Opravdu tam není odkaz? Dám ti práva a můžeš se mrknout do Archivu, vše se tam přesouvá, ale v sz by měl býti odkaz přímo na tu aukci.
Jsou 3 možnosti:
1) je tam a je funkční
2) je tam a je nefunkční
3) není tam

Upraveno
----------------------
Kód: Vybrat vše
Tato aukce již byla uzavřena. Předmět byl prodán za 1190 CZK uživateli kukacka po 10 nabidkách.


Gratuluji k prodeji!

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
V PM nic takového nemám a aukce banneru je prázdná.

EDIT: vše co mi přišlo je v prvním příspěvku v citaci

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ďakujeme za upozornenie, chybu som našiel a opravil. Teraz by už všetko malo fungovať bez problémov (aspoň dúfam).

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Drago píše:
Kupijící po mě chce seznam příhozů, dá se to někde zjistit?


Ano, tuto funkci jsme zavedli krátce po založení tvé aukce. Nevím proč, ale předpokládal jsem to. Dám ti přistup aby jsi mohl vidět výsledek aukce, ale výpis ti dám až po poradě se Senkym.

Úprava
Po poradě se Senkym: Nevidíme důvod proč zveřejňovat kdo přihodil. Na Webtrhu to bylo kritizováno, proto zde lze vidět pouze poslední příhoz. Práva máš nastaveny, měl by jsi vidět novou sekci Archiv. Tyto práva dáme dnes každému. Veškeré příhozy nově logujeme od 13.12. cca 22 hod, takže bych ti nedal přesný seznam. Na Ježíška plánujeme nasadit nový, lepší systém, tam už zakladatel by měl vidět příhozy kdo kdy dal. Ale nevidíme důvod proč by měl kupec právo vědět kdo přihazoval? Jenom mohu říci, že my se aukce neúčastnili. Kdybychom to vyhráli, určitě by nás viděli ostatní, že to bylo zmanipulované a to my nechtěli.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Drago píše:
Hodila by se i možnost zamítnout příhoz od určitého člověka jako na webtrhu.


Díky, přidám na seznam. První týden v Lednu proběhne upgrade aukcí na nové jádro. Od toho si slibujeme především dost velký pokrok a více možnosti pro prodávající. A o plánovaných událostech na Leden/Únor se zmiňovat nebudu, bude to taková revoluce :) nech se překvapit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se