Nápady & návrhy

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Zdravím,

na WD mi chybí jedna věc, a to dost citelně. Na mnoha fórech je možnost citovat všechny příspěvky naráz. Funguje to tak, že kliknu na tlačítko "Citovat" u jednoho příspěvku, poté mohu v "Přehled tématu:" dole kliknout u každého příspěvku znovu na "Citovat" a ono se to vloží. Je to skvělé, když je ve vláknu mnoho příspěvků a já je chci citovat. Je na prd do pak editovat a podobně...

Šlo by to zprovoznit? Moc bych o to stál a urychlilo by to práci...

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Zajímavý nápad... já bych to asi nevyužil ale někdo určitě ano.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Určitě to plánuji, taky mě to štve. Jsem rád, že to tu píšeš, protože vím, že to někoho také štve a bude mě to nutit udělat to co nejdříve :)

O víkendu to zprovozním a rovnou zlepším i vzhled editoru.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Dobrý nápad,
tady to zatím dělám tak, že si otevřu v novým panelu ty co chci citovat a ty pak spojím do jednoho. Ale je to na dýl no.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ono to má phpBB už v základu, ale v té době když jsem to celé upravoval (a nevědomě to odstranil) jsem o tom nevěděl a zjistil až poměrně nedávno. Bude opraveno během týdne, nejspíš o víkendu.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Děkuju, za to dávám repku.

Což mi říká, že pokud "0 bodů" má ukazovat počet reputací u příspěvku, tak ti to nefunguje.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jiří Rostecký píše:
Děkuju, za to dávám repku.

Což mi říká, že pokud "0 bodů" má ukazovat počet reputací u příspěvku, tak ti to nefunguje.


Ráno jsem to dopsal do šablony natvrdo a zapomněl to dopsat. Už to funguje.

Martin Kovalčík
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 10.01.2012
Nebylo by lepší to celé zajaxovat? Aby to při kliknutí na Citovat obsah citace vložilo přímo do rychlé odpovědi? Na způsob vBulletinu.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Určitě něco takového plánuji, ale postupně. Dám tomu vyšší prioritu ať se to tu objeví dříve.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se