Nápady & návrhy

Souhlasíte ?
75%
25%
Celkem hlasů: 12
Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Ahoj, myslíte že by nešlo přidat do podpisu možnost výpisu akcí ? ...něco podobného, jako to mám v podpise právě já.
Akorát, že by se to uživateli s více aukcemi měnilo a vždy by se zobrazovala aktuální cena,případně čas do konce.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Tak uvidíme, jak se k tomu vyjádří zbytek uživatelů. Bylo by to takové zajímavé zpestření podpisu.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Osobně to vidím spíše jako zbytečnou funkci. Když chci vidět aukce, jdu do příslušné sekce. V diskuzích chci číst příspěvky, případně se dozvědět, kdo jen píše. Seznam aukcí daného přispěvatele mne příliš nezajímá.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Možná by to mohla být třetí možnost u volby RSS, Twitter, aukce - ať si každý vybere, co v tom odkaze chce.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Kdybych se do toho pustil, tak jedinně jako třetí možnost k volbám RSS, Twitter. Zatím to ale vypadá, že o to není takový zájem.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Otakar Pěnkava píše:
Kdybych se do toho pustil, tak jedinně jako třetí možnost k volbám RSS, Twitter. Zatím to ale vypadá, že o to není takový zájem.



Tak to dej jako anketu a uvidíme ;).
Jinak je to dobrá volba, někdo by třeba rád viděl aukce rovnou v popisku a jeden výběr navíc by lidem, kteří to nevyužijí přeci nevadil (:
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Web-Automatics.com
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 134
Registrace: 05.05.2013
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já dal NE. Když si chci zviditelnit nějakou aukci, mohu si to tam dát manuálně. Jinak je to podle mě zbytečné. Nevidím přímo užitek, ale když to tu bude, nebude mi to vadit, i když to nevyužiji. :-)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já dal ANO. Jsem toho názoru, že pokud by to pomohlo byť jednomu uživateli/návštěvníkovi, tak má smysl to udělat a tak to řeším všude.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Dal jsem ANO ... souhlasím s tím, pokud to bude jako 3. volba v nastavení (RSS, podpis, aukce)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jsem pro ANO, mě osobně se to sice nehodí, tedy pro mě naprosto zbytečné, ale nemusí to tak být pro všechny.

Co si budeme povídat, pokud by to tam někdo chtěl dát už teď, tak to jde i ručně, ale proč to uživatelům nějak neusnadnit ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se