Nápady & návrhy

Jarek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 07.08.2011
Ahoj,
není mi jasné, proč při pokusu poslat v soukromé zprávě (tj. člen členovi) není povoleno přidat jako přílohu e-mailu zrovna bezpečné PDF?
Kdyby nebyla povolena příloha exe, tak bych to chápal, ale nepovolení PDF je dle mého názoru snad jen chyba v nastavení fóra?

Děkuji za opravu,

Jarek

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Na posílání podobných souborů je většinou používán email. Ale přidání by nemělo být problém :)

Osobně si neumím představit, jak posílám PDF skrze SZ...

Jarek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 07.08.2011
Tak pro lepší představivost ;-):

Anonymní zájemce z fóra mne přes SZ požádá o zaslání cenové nabídky pro PR články na mnou spravovaných cca 60 doménách.

Jelikož nabídky z více důvodů posílám právě v PDF, a na zájemce nemám ani jeho e-mail, přivítal bych zde možnost poslat přílohu v PDF i přes SZ :-).

Jarek

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zkusím vymyslet řešení, zrovna ideální mi nepřijde to posílat přes SZ. Co zkusit třeba uploadovat pdf na svůj web a přes sz zaslat pdfko?

Jarek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 07.08.2011
Je-li to problém, tak samozřejmě nečekám, že speciálně kvůli takovému detailu bude něco speciálně programovat ;-)

Myslel jsem, že to fórum normálně podporuje, a že jste pouze v administraci něco správně nezatrhli.

Už jsme to vyřešili díky tomu, že jsem si od zájemce vyžádal jeho e-mail, a on mi ho poslal.

Jako ajťáci bychom místo poslání odkazu (jak jste to asi myslel? ;-)) mohli využít i on-line dostupných Google dokumentů, od čehož jsem byl už jen pár minut :-).

Dík za snahu, Jarek

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jestli to fórum podporuje nevím, tohle jsem nikdy neřešil, nicméně přílohy jsou v soukromých zprávách povoleny. Jak budu mít chvilku, kouknu se na to. Myslel jsem to tak, že se nahraje soubor na web brilianty.com a adresát sz si je stáhne/prohlídne přes http://brilianty.com/nazevpdf.pdf.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jarek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 07.08.2011
Dík za všechny uživatele fóra, kteří tu funkci někdy budou chtít využít :-).

Jarek

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se