Nápady & návrhy

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tato diskuze pokračuje na zamknuté téma: napady-navrhy/webdeal-body-moznost-koupe-kreditu-t1906.html
Jak už tam Honza Paluska napsal, připravujeme určité zlepšení. Zatím je to vše ve fázi konceptu a přemýšlíme jak to uchopíme.

Současná podoba je nevyhovující a zapadnutá uvnitř přehledů WB. Plánujeme ji proto vytáhnout a dát vám více na oči, současně ji předěláme tak aby byla intuivnější a lépe se nám spravovala a vám ovládala.

Navrhovat můžete jak nové bonusy (třeba domény, knížky), ale i návrhy na celkovou funkčnost služby. Užitečné návrhy poté oceníme nějakým menším bonusem.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Vidím, že sa to tu nejak nehýbe, tak niečo napíšem. Ja by som určite privítal ako bonusy nejaké knižky o osobnom rozvoji(ale nepohrdol by som ani knižkami o úspechu, programovaní, webdesigne a podobne :) ) Knižky sú moja srdcová záležitosť a tým by ste ma potešili asi najviac :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já zase na knihy moc nejsem, co nějaký motivační film ? :) Doménu jsem jednou vyhrál a taky se hodila :)

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Sice tady na fóru moc dlouho nejsem, ale napadlo mě:
1) možná by pro některé uživatele byla zajímavá možnost umístit třeba své logo nebo minibanner na krátkou dobu zde na fórum v horní části
2) někteří uživatelé píši články, a chtěli by se zviditelnit, tak by si za WB mohli zakoupit přidání článku do sekce články (jen článek k tématu fóra)
nebo něco podobného pro provázání návštěvníků se samotným fórem.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Lany píše:
Sice tady na fóru moc dlouho nejsem, ale napadlo mě:
1) možná by pro některé uživatele byla zajímavá možnost umístit třeba své logo nebo minibanner na krátkou dobu zde na fórum v horní části
2) někteří uživatelé píši články, a chtěli by se zviditelnit, tak by si za WB mohli zakoupit přidání článku do sekce články (jen článek k tématu fóra)
nebo něco podobného pro provázání návštěvníků se samotným fórem.


Prvá spomenutá možnosť bola už raz vyskúšana prostredníctvom aukcie, druhá varianta je dobrým napádom, ale myslím si, že pridanie zdroja by muselo byť kontrolované, aby tam nekoloval odpad.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Marek L. píše:

Prvá spomenutá možnosť bola už raz vyskúšana prostredníctvom aukcie, druhá varianta je dobrým napádom, ale myslím si, že pridanie zdroja by muselo byť kontrolované, aby tam nekoloval odpad.


S tím souhlasím, navíc cena by neměla být nízká, jelikož je to přece jen velká propagace. Případně koupit si za WB tweet na WD kanálu atd. Vše by mělo projít procesem schvalování, tak by se zamezilo nesprávnému obsahu.
Ta aukce byla za real cash nebo na WB? To také není špatný nápad si myslím.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Aukcia bola za WB body, na bonusoch administrátori už pracujú :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Byla za WB a byla jen na týden. Určitě plánuji další aukce. Ostatně tento nápad jsme měli už při vzniku fóra v listopadu 2010. Ten druhý nápad vypadá dobře, zkusíme nad tím zapřemýšlet.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Sakra, mám tu konkurenci v mamonářství :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo jestli vy dva, nebudete jako ten pán, co přijde k doktorovi a říká mu " Pane doktore, já potřebuji abyste mi dal nějaké prášky na chamtivost, ale pane doktore prosím vás, dejte mij hodně, hodněěě!!!!" :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Já bych dal jako bonus nějakou větší slevu na hostingy nebo něco podobného. Všude je třeba 20% nebo 25%, ale právě aby byla větší. Domluvit to se společnostmi
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se