Nápady & návrhy

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Ahoj,
poslední dobou Vás sleduji. Jako fórum se mi moc líbíte, bohužel jdete do háje. Sleduji aktivitu již několik dní a výsledek je, že zde nic není. Aktivita takřka nulová, pár bídných příspěvků za den a to si uživatele nezíská. Je to samozřejmě klasický vývoj fóra, ale bylo by už na čase něco udělat a konečně fórum rozjet.

Podle mě děláte chybu v jedné věci. Orientujete se na diskuzi, ale nedbáte na aukce. Rozmyslete se, zdali WebDeal bude pouze diskuzní fórum, což zatím máte, i když je chudé a moc růžově to s touhle konkurencí nevidím, nebo jej nasměrujete směrem aukcí a prodeje. K tomu se přikláním více. Dnes jsem několik věcí prodával a pustil nějaké aukce, bohužel ne u Vás. Důvod je jasný, chci co nejvíce vydělat a nemám chuť zkoušet u Vás, zdali projde nějaký kupec.

Když přijdu na toto fórum, skutečně vidím fórum. Jenže by mě skoro ani nenapadlo, že se zde dá něco prodat. Podnikatelská sféra na internetu není jen komunita Webtrhu, odkud se o Vás dozvědělo asi nejvíce lidí, ale je to o mnoho více lidí, kteří Webtrh ani neznají, mají svoje weby a budou chtít reklamu prodat. Teď zrovna jsem to řešil s jednou ženskou, co dělá poměrně navštěvovaný web o jedné hudební hvězdě a chtěla by prodávat reklamu, jenže žádné fórum nezná. Když přijdu k Vám, nevidím ani trošku snahy zde něco prodávat. Kde jsou aukce? Založím-li aukci, nikdo jí neuvidí. Bude někde zapadlá v sekcích a to je vše. Takže, pokud tedy budu zde chtít něco naopak koupit, musím prohlížet sekce a tímto se vše komplikuje a raději půjdu jinam, kde je to hezké, rychlé a přehledné.

Myslím si, že byste měli zvýraznit aukce. Buďto je dát někam nahoru nebo do panelu, kamkoliv. Je hezké, jak si hezky hrajete s phpBB3, ale to bohužel není výhra a jak sami vidíte, jdete do háje. Společně s tím navrhuji i přijít s něčím novým a tak přitáhnout inzerenty a kupce všeobecně. Pokud ti zde nebudou, nemá cenu zde cokoliv prodávat a prodej na tomto fórum neovlivní počet příspěvků. Vím, že je těžké něco vymyslet, rozhodně by ale byla blbost to zahazovat. Podívejte se na konkurenci a vezměte si z ní příklad. Všechny lepší konkurenční systém to mají mnohonásobně lépe vyřešené, co se týče aukcí a možná i to je důvod, proč jsou lepší.

Pokud Vám jsou moje rady nevhodné nebo zbytečné, je to Vaše volba, ale měli byste se zamyslet. Já to říkám ze své vlastní iniciativy, protože mohu kromě aukcí rovněž i diskutovat u konkurence. :) A takto se (může) rozhodnout každý. Hodně štěstí...

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Plánujeme nové vylepšenia na WD a tak celoplošne - nie len čo sa týka aukcií. Samozrejme, ďakujeme veľmi pekne za názor a nápady, určite ich pozorne preštudujeme a spracujeme. Nejaký výpis aukcií hneď pod hlavičkou by mal pribudnúť v najbližšom čase. Výpis je taktiež na rôznych weboch, ten najzaujímavejší môže byť práve na 404m.com, kde sa pekne ukáže akákoľvek aukcia. Ak je to zaujímavý web/doména, určite priláka aj "veľké ryby". Každopádne postupne plánujeme veľmi veľa zaujímavých zmien, no stoja dosť veľa času a kódu, takže neodkážeme ich vyvíjať v priebehu pád dní. Po ich spustení to bude ale určite veľmi zaujímavé. Taktiež popracujeme aj na iných aspektoch, ktoré by dokázali prilákať nových užívateľov a pevne veríme, že trend vývoja WebDeal-u bude postupovať na vyššie a vyššie méty.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Držím palce a jen dodám, že i já nějaký ten týden mám Vaše aukce na blog ---> rostecky.cz ;)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ďakujeme. Inak za ten zoznam aukcií, samozrejme, veľmi pekne ďakujeme a vážime si to. Aj vďaka tomu sa môžu noví užívatelia (a z nich podnikatelia) dostať k novým aukciám, ktoré na WebDeal-e máme.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Každopádně dejte tenhle výpis ještě někam. Mě navedl ten na mym blogu už na pár aukcí, ale nebudu sledovat blog, abych sledoval Vás. :D To jsem psal už výše.
Přeji Vám příjemného Silvestra a vše nej do nového roku. ;)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se