Nápady & návrhy

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ráno som si kupoval za Webdeal body knižku podnikani v usa a mal mi prísť na registračný email odkaz na stiahnutie...Čakal som pár minút, nič...Kukol som potom sem do nastavení, či sa pozerám na dobrý mail, ale išlo o dobrý mail...Tak som čakal doteraz a stále nič...Tak možno to bude nejaký bug a neodosiela to emaily...

Gondal.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já jsem si též koupil a příjde ti email. Nechodí automaticky po zakoupení, ale pošle ti ho přímo Otakar Pěnkava na email. Alespoň takto to probíhalo u mě :-)
Takže žádný strach. Není to hned, ale ozve se ti neboj.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Oukej, Ďakujem za info :) Myslel som, že je to automatizované tak preto som to sem hodil...Ak by mali nejakú chybu v systéme...Ak to posiela sám Whispere, tak jasne, že počkám :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak já si to myslel nejdřív též, když jsem zakoupil knihu já. Ale nějak jsem to ten den neřešil a dělal jiné věci a pak mi to přišlo. Jinak není zač za info, pokud vím, rád poradím :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Za zpoždění se omlouvám, den jsem tu nebyl. Emaily posílám zatím ručně, nicméně do budoucna to chci zautomatizovat.

Email odeslán.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Oukej, neni problém :) Email prišiel, problém vyriešený :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se