Nápady & návrhy

Jste pro aby mohli i neregistrovaní přispívat?
60%
40%
Celkem hlasů: 15
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
S Otakarem řešíme možnost, že bychom dali i neregistrovaným uživatelům možnost přispívat do fóra. Samozřejmě by to bylo chráněno captchou (proti spambotům) a dalšími ochrannými prvky.

Chtěl bych se zeptat vás, uživatelů, jak to vidíte a zda-li byste byli pro či nikoliv.
Váš názor nám moc pomůže.

Děkuji
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já si myslím, že registrace nikoho nezabije a netrvá nějak extra dlouho. Proto si myslím, že neregistrovaný přispívat neměli. Ten kdo bude mít zájem sem chodit, tak se zaregistruje (žádné osobní důvěrné údaje udávat nemusí)!

Já jsem tedy jednoznačně proti.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Klidně ať přispívají, ale na druhou stranu bych udělal nějaké sekce, které by jako neregistrovaní neviděli a bylo by to u té sekce patřičně oznámeno, že je viditelná jen registrovaným uživatelům. Takže za mě ano.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Já jsem pro, fórum získá nové přispívající. Přestože registrace trvá chvíli (a uživatelé získají množství nástrojů zdarma, za které by jinde platili), tak se najdou lidé, kteří se nechtějí registrovat a raději by diskutovali jako neregistrovaní a až později se rozhodnou registrovat.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Neregistrovaný uživatel půjde též nějak zabanovat? Aby to tu nebyl zase samí rychlýexot.cz
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Pokud si chcete přidělat práci, pustit sem každýho troubu, ztratit 100% kontrolu, snížit kvalitu diskuzí, přestat s už tak malou motivací k registraci, tak to klidně udělejte... :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Ja som proti, kto chce prispievať nemá problém sa zaregistrovať, registráciou získa množstvo výhod, takže je zbytočné, aby tu prispievali neregistrovaní, i tak by to často boli len nezmyselné príspevky.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Otakarovi jsem to už navrhoval tak před měsícem. A Jsem samozřejmě pro

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Registrace z trouby rozumného člověka neudělá a kdo bude chtít škodit si vždy cestu najde i kdyby byl vstup zpoplatněn. Samozřejmě budeme mít nové povinnosti, možná přibereme moderátora a vy nám s tím můžete pomoct, že budete tyto příspěvky hlásit a nebudete na ně reagovat. Samozřejmě bude přístup povolen pouze do diskuzních sekcí vyjma trhu.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Tak co tu řešíme, když to obhajujete? V tom případě ano, super - budeme nahlašovat. Za mě je to blbost...

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Proti :) Súhlasím, že registrácia nikoho nezabije. Fórum je o budovaní komunity a keď sa niekto chce stať súčasťou komunity tá registrácia mu zaberie fakt minimum času.

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Registrace nikoho nezabije, ale může odradit od zajímavých příspěvků a existuje spoustu legitimních důvodů proč napsat příspěvek anonymně. A takové příspěvky můžou být pro komunitu větším přínosem než registrace.

Samozřejmě se musí nastavit rozumná pravidla.

Mj na fóru je důležitější věc než komunita - diskuze. U fóra o podnikání to platí dvojnásob. A nebudeme si nalhávat, že tu diskuze funguje.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já bych to povolil, ale rozumně to omezil, např. odpověď jen ve formuláři "rychlá odpověď" Samozřejmě s uvedením např. emailu a nasazení antispam systému. Věřím tomu, že víc než registrace a možnost tím přispívat, naláká víc lidí to, že s registrací přichází řada výhod pro registrované, wd body, vkládání přiloh, podpis ve fóru, správa ranků, klíčových slov a všechno to co tu kluci budují, to bude podle mě důvod proč by se měli registrovat a ne to že chtějí "jen" odpovědět.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jak to tu tak čtu, tak je tu anketa i diskuze okolo toho celkem zbytečná a již dávno bylo rozhodnuto před tímto tématem.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
alijosha píše:
Jak to tu tak čtu, tak je tu anketa i diskuze okolo toho celkem zbytečná a již dávno bylo rozhodnuto před tímto tématem.

Hlavně, rozhodne třeba jen jeden hlas. I kdyby pět hlasů, furt tu nebude spokojenost a neuzná se, že se rozhodlo dle většiny, byť to tak bude...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Půjde. Samozřejmě ale když bude chtít, tak to obejde, ale to samé lze říci i o registrovaných účtech.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se