Nápady & návrhy

Michal Król
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 19.02.2011
Ahoj, když dám obecná aukce, chci dát do aukce registraci do katalogů, poté se mě to ptá na doménu a tld domény ? Poté na návštěvnost ? To je trošku divné ?

A když zadám kdy to končí napíšu tam 5 a dám spustit, tak naskočí aukce již skončila.... Chtěl bych zadat aby končila dnes v 5 hodin, ale to také nejde..... A dny tam taky nějak nejdou :)

A když dám co je to TLD doména vyskočí mi C, což bylo pro mě zaskočují, nevěděl jsem co je to tld.... A chybí to u mnoho věcí.

Prosím opravíte to ? děkuji

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Do aukce registraci do katalogů? Co přesně chceš dražit? Počet katalogů, cenu za jeden? Na to je sekce v nabídkách -> Registrace do katalogů.
Když napíšeš 5, rozhodně to nemyslí pět večer. Pár lidí v Česku používá pro označení páté večerní číslovku 17. Mimo jiné nechápu smysl takové aukce. Proč chceš dělat aukci na nějaký čtyři hodiny, když si té aukce dost lidí nestačí ani všimnout. Pokud nemyslíš dnes v 5 (tedy 17) hodin, ale zítra ráno v pět hodin, tedy ne dnes, tak to chápu spíše.
Nehledě na to, že v konci aukce (pokud myslíme to samé) je napsáno, abys to uvedl ve dnech.
TLD je koncovka, tedy .cz. Máš tam dvě položky:
  • Doména - webdeal
  • TLD - cz
Co chceš u registrace do katalogů zadávat za domény? Ten přepis se udělá, to "C" je chyba, asi tam chybí "Z".

Michal Król
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 19.02.2011
Ano, dnes.... Chci dražit počet katalogů (Potřebuji Itrader)

Vím, co vše je jen jsem to nevěděl tenkrát

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Tenkrát? Takže před hodinou, než jsi napsal tuto odpověď, jsi to nevěděl a teď už jo. OK.

Jak počet katalogů? Dej si normálně do nabídek inzerát, že nabízíš registraci do katalogů. Hoď si taxu za počet katalogů (třeba jen za jeden nebo za sto a podobně) a je to ne?

Na druhou stranu, tady je vidět neobjektivnost iTraderu...

Michal Król
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 19.02.2011
Napsal jsem "nevěděl jsem" poté jsem si to zjistil...... A v obecných aukcích ?

PS: Já chci vydražit registraci do 50/100/150/250/350/400 katalogů.... počáteční cena 10Kč,- tak to myslím :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Michal Król píše:
Napsal jsem "nevěděl jsem" poté jsem si to zjistil...... A v obecných aukcích ?

PS: Já chci vydražit registraci do 50/100/150/250/350/400 katalogů.... počáteční cena 10Kč,- tak to myslím :)

Super, jenže to tam musíš napsat. Pro tebe bych doporučoval udržovat tuto osnovu:

Kód: Vybrat vše
Předmět aukce: (sem napiš, že dražíš xx katalogů, místo xx samozřejmě číslo, jak se má...)
Počáteční cena: (sem napiš cenu, kterou začnem, ve tvém případě celých 10 Kč)
Minimální příhoz: (sem zase to, kolik mají postupně přihazovat, ty něco vymyslíš)
BIN: (anglicky koš je vlastně cena, za kterou to prodáš hned, dej klidně tisícovku, pokud jich bude více)
Konec aukce: (to jest, do kdy aukce bude otevřená)


To si myslím, že stačí. Aby to nebylo moc těžké. Stejně ti povím, že dražit počet katalogů je blbost. Hoď si nějakou cenu, klidně vysokou. Prodáš, prodáš. Pokud ne, dáš cenu nižší...

Michal Król
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 19.02.2011
Jo, můžu poprosit o radu jak zadávat to datum ? A ještě bych chtěl poprosit administrátory, aby aukce mohla být i 1 hodinová ? děkuji

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Michal Król píše:
Jo, můžu poprosit o radu jak zadávat to datum ? A ještě bych chtěl poprosit administrátory, aby aukce mohla být i 1 hodinová ? děkuji

faq.php#f0r6

Popravdě nevím, jestli je možné napsat tam hodinu. Na to si počkáme na adminy.

Opět, dělat aukci na jednu hodinu mi přijde nesmyslné. Kord, jestli chceš dražit ty skvělé katalogy...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Hodinová aukce nelze. Jinak uživatel Michal Król dostal permanentní ban, důvod: Nekros. Snad tohle povede k lepší kvalitě fóra.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Důvod: Nekros :D
Tohle slovo by mělo být v lékařskym slovníku pod pojmem demence...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nech toho. Jsou lidé, kteří jsou nepoučitelní a i přes varování se neumí přizpůsobit situaci trhu. Na poskytování registrace do xx katalogů za 10 Kč nevidím nic užitečného. Po prvních třech ho to přestane bavit a klient si bude uveden v omyl. Navíc spotřebuje více elektřiny než vydělá, takže bude ve ztrátě, ale to nikoho netrápí, pokud inkaso platí rodiče.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se