Nápady & návrhy

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Ahoj,
není tohle sice návrh, ale chtěl bych se zeptat, zda do budoucna plánujete zpoplatnit WebDeal.
Děkuji

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
My máme jiné plány než omezování přístupu uživatelů na WebDeal. WebDeal stavíme jinak, nepotřebujeme peníze od uživatelů. Určitě nemáme v plánu v nejbližším roce jakkoliv omezovat uživatelům přístup, WebDeal není budován pro peníze, ale je dělán pro lidi. Chtěli jsme v ČR/SR udělat vyjímečný projekt, což se celkem daří.

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Myslel jsem třeba aukce. Zvýšení pozicí a zvýraznění apod...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Osobně nás tohle napadlo při zakládání WebDealu, když ještě konkurence nevěděla, že bude. Zatím podle mě není ani důvod něco takového plánovat. Nikdy neříkej nikdy, ale nyní máme daleko důležitější věci a zpoplatnění by byla cesta do pekla.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Spoplatnenie určite nenastane. Sú aj iné metódy, ktorými by sme mohli získať peniaze z tohto projektu, pričom užívatelia nijako neutrpia. Každopádne to v najbližšej dobe ani nepripadá do úvahy.

Inak áno, aukcie to chce. Máme zobrazovanie na 404m.com, pripravujeme nové aukcie - lepšie ako WT, takže potom by sa to mohlo rozbehnúť :).
Zvýšenie pozícií nastane, hľadáme ale veľmi dobrého linkbuildera, ktorý nás nesklame.
Zvýraznenie nastane, ešte rozmýšľame akým spôsobom. AdWords, Etarget, Fabcebook, bannery na iných weboch - uvidíme, či bude najvýhodnejšie.

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Tak to je super, že to neplánujete

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Zpoplatnění není otázkou kvality a výjimečnosti, ale otázkou toho, jestli si to můžete dovolit a dokážete fungovat i bez většiny lidí, co si to nezaplatí. To je vzhledem k tomu, že se od konkurence zas tolik nelišíte, skutečně cesta do pekel. :) Uvidíme v budoucnu...
Zvýrazňování aukcí je velmi dobrý nápad, líbí se mi to na Werb.cz, na fórech jsem to tuším ještě ani neviděl :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Mr. Atsor píše:
...To je vzhledem k tomu, že se od konkurence zas tolik nelišíte, skutečně cesta do pekel...

Myslím, že kým ponúkame niečo iné, ako konkurencia, tak nie ;)

Mr. Atsor píše:
...Zvýrazňování aukcí je velmi dobrý nápad, líbí se mi to na Werb.cz, na fórech jsem to tuším ještě ani neviděl :)

Bočný panel je vec, ktorú istí užívatelia nechceli, niektorí áno. Určite ale nestačí hodiť tam posledné aukcie, poptávky a nabídky - na WebDeal plánujeme niečo oveľa lepšie, no viac prezradiť nemôžem. Bude to istým spôsobom vec, vďaka ktorej sa im aukcie na WebDeal fakt oplatí dávať...

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Senky píše:
Mr. Atsor píše:
...To je vzhledem k tomu, že se od konkurence zas tolik nelišíte, skutečně cesta do pekel...

Myslím, že kým ponúkame niečo iné, ako konkurencia, tak nie ;)

Nezlob se, ale plně s tím nesouhlasím. Toto fórum se dá lehce nahradit konkurencí.
Senky píše:
Mr. Atsor píše:
...Zvýrazňování aukcí je velmi dobrý nápad, líbí se mi to na Werb.cz, na fórech jsem to tuším ještě ani neviděl :)

Bočný panel je vec, ktorú istí užívatelia nechceli, niektorí áno. Určite ale nestačí hodiť tam posledné aukcie, poptávky a nabídky - na WebDeal plánujeme niečo oveľa lepšie, no viac prezradiť nemôžem. Bude to istým spôsobom vec, vďaka ktorej sa im aukcie na WebDeal fakt oplatí dávať...

Pokud připravujete něco lepšího, budu určitě rád čekat a moc se těším. Pokud skutečně přijdete s něčím novým, určitě to zvedne popularitu a kvalitu Webdealu. No, těším se. Zatím se mi ze všech jiných fór zamlouváte nejvíce. :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Mr. Atsor píše:
...Nezlob se, ale plně s tím nesouhlasím. Toto fórum se dá lehce nahradit konkurencí...

Myslím, že sa to povedať nemá. Nikto nemá aukcie ako my, pričom sú takto prepojené s fórom samotným. Zabudol som ale na to, čo už máme rozpracované (a my admini to už vidíme), no užívatelia to ešte nevidia :). Určite sa máte na čo tešiť!

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Senky píše:
Mr. Atsor píše:
...Nezlob se, ale plně s tím nesouhlasím. Toto fórum se dá lehce nahradit konkurencí...

Myslím, že sa to povedať nemá. Nikto nemá aukcie ako my, pričom sú takto prepojené s fórom samotným. Zabudol som ale na to, čo už máme rozpracované (a my admini to už vidíme), no užívatelia to ešte nevidia :). Určite sa máte na čo tešiť!

Dobře, moc se těším a držím palce. :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se