Nápady & návrhy

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Co by jste řekli na počítadlo času, stráveného tady na fóru? Za chvíli to bude 10 měsíců co jsem se zaregistroval. Původně jsem sem přišel jen na zkoušku vložit poptávku, a už jsem se tu zabydlel. Docela by mě zajímalo kolik jsem tu trávím času, abych si mohl trochu lépe hlídat produktivitu :)
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nepamatuji si přesná slova Otakarova, ale zněla nějak takhle : "Měl jsem to v plánu udělat, ale zjistil bych tím, kolik času tady trávím a bylo by to obrovské číslo" :)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
No to já bych se asi taky zhrozil, kdybych viděl kolik jsem tady strávil času.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jako taková oddechová prkotinka by to být dobré mohlo a pak z toho zase udělat nějaký žebříček, jako je 100 nejbohatších. Tak třeba se toho jednou nakonec dočkáme ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zajímavý nápad, určitě by se to jako zajímavost někam hodilo. Napadá mě hned dalších pár věcí, co by se díky počítadlu daly dělat :) Takže já jsem určitě pro
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já bych to asi ani nechtěl vidět, jsem si jistý, že by to vypadalo přesně jak top100 body.php?mode=nejbohatsi :D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
phpBB tohle narozdíl od SMF nemá v základu. Už jsem párkrát instaloval mód co to umožňuje, ale mám vůči němu nevysvětlitelnou averzi. Ono celkově tohle se řeší v phpBB docela špatně...

Wladass píše:
Nepamatuji si přesná slova Otakarova, ale zněla nějak takhle : "Měl jsem to v plánu udělat, ale zjistil bych tím, kolik času tady trávím a bylo by to obrovské číslo" :)


To si pamatuješ dobře. Aby to pak se mnou nešvihlo :)...

Wladass píše:
Já bych to asi ani nechtěl vidět, jsem si jistý, že by to vypadalo přesně jak top100 body.php?mode=nejbohatsi :D


Jakože bych byl až na 15. místě? :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
OT: Otakarův post: #22000 !! :D
Edit : Myslel jsem první 3 lidi :D

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Já jsem třeba odkojen Hofylandem a mnoho věcí mi chybí na všech forech, pominu li NYX a jim podobné. Třeba něco jako book, tzn. možnost mít v listu kluby které chci sledovat a vím o nich i když tam není nový příspěvek. Protože někdy v některých zajímavých vláknech ustane diskuze a po čase je založena nová stejná. Protože ta stará upadla v zapomění.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Wladass píše:
Já bych to asi ani nechtěl vidět, jsem si jistý, že by to vypadalo přesně jak top100 body.php?mode=nejbohatsi :D


Top100 se dá krásně řešit například charitou, kam to cpu já, jinak by si mi dýchal na záda nejspíš ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Wladass píše:
OT: Otakarův post: #22000 !! :D
Edit : Myslel jsem první 3 lidi :D

Paráda, až teď jsem si všiml, že příspěvky nejsou číslované podle pořadí v tématu :D
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se