Nápady & návrhy

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Neviem či to je v podmienkach, ale čoraz častejšie sa tu objavujú aukcie, ktoré súbežne bežia na Webtrhu a rád by som vedel, ako je to možné ? Ako bude predávajú riešiť situáciu, keď na oboch fórach sa nájde kupca za diametrálnu čiastku...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já se toho všiml též několikrát a dokonce na to i několikrát upozornil, ale donekonečna mě to nebaví. Toto by měl dělat někdo jiný si myslím. Pokud se toto neodstraní, nebudou zde stát aukce za nic si myslím.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Omlouvám se, ty 2 aukce (alkocentrum, tabakcentrum) byly moje a já jsem si to neuvědomil :/ Jinak pokud naleznete další duplikátní aukce, pošlete mi odkaz přes PM, všechny takové aukce ukončím
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pravidla na toto myslí a je to zakázáno. Jakmile si pro to doděláme lepší nástroje, tak na to začneme pořádně dohlížet.

Právě chystám WebDeal 2.3.7, ten přinese vylepšeného správce WebDeal Bodů, ale pro následující verzi 2.3.8 chystám vylepšení aukcí - přibyde možnost nahlašování, dodělám nám administraci, editace příspěvků pod aukcemi, možnost zakladatele aukce schvalovat příspěvky a další.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se