Nápady & návrhy

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Proberu to přímo s autorem příspěvků. Jsme sice rádi za nové témata a příspěvky, ale link farmu z toho zde mít nemusíme.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Čauky Štěpáne, děkuji. Provozovatel mě sám o toto poprosil a proto jsem se rozhodl mu pomoci. Pokud to uživatele otravuje, vzdávám se zodpovědnosti a je jedině na provozovateli, zdali mě zastaví a již nebude mít zájem odkazy dále na svém fóru mít.
Takže, co budeme dělat? Počkáme na něj a buď to promažeme, což mi vezme 5 návštěv denně nebo to necháme a budeme žít dále... ;)

Edit: Dnes na to klikli 4 lidé. To to tu leží od rána. Pravda, bude to citelné...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mazat to nebudeme. Takové příspěvky mi až tak moc nevadí, pokud jich je přiměřené množství.
Atsor: Ber to jako radu pro příště, uber těch promo odkazů.
Štěpán: Díky za upozornění, někomu to opravdu třeba může vadit. Sám si toho moc nevšímám, protože nečtu každou diskuzi a raději jsem zalezlej v různých částech fóra.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Rád, je mi to skutečně jedno. Řídil jsem se prosbou a proto jsem dal vše, co se mi zdálo příhodné pro obě strany. Zas tolik toho není, mohl jsem víc.
Z těch částí vylez a věnuj se celému fóru.
Jinak myslím, že je to vyřešené ;)
čauky :D

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Pokud budou přiměřené tak ano, ale nebylo by lepší zde vložit citaci než odkaz? : )

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Nemam zájem svůj obsah kopírovat někam jinam. Nelíbí -> nečti ;)
Podobně se to dělá u Dragova blogu, bohužel jeho články jsou často obsáhlejší, než naše rychlovky, kde takřka není o čem se tak rozepisovat. Někdy o tom popřemýšlím u delších článků.

Mimochodem od 15. listopadu je toho fakt hodně no. Pravda, že za poslední dva dny jich bylo více. :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Prosba byla - ty významné články můžeš dávat i na WD. Jak vidno, tak významné jsou i rychlovky.

Diskuzi zamykám, neshody si vyřešte mezi sebou, třeba na FaceBooku.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se