Nápady & návrhy

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nešlo by k přehledu reputací doplnit link na příspěvek ? Například místo zbytečného "Byla udělena reputace bez komentáře." by mohlo být něco jako : Odkaz na příspěvek či tak něco :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Také si myslím, že to není špatný nápad, jelikož současný stav je takový nic neříkající.

Dokonce si pamatuji, že jeden čas chodilo i emailem upozornění, že byla udělena reputace. Proč toto zmizelo?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jsem také pro :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Mimochodem kde se dá doplnit komentář k reputaci? Nikdy jsem na to nepřišel a buď to tu není, nebo jsem jen natvrdlej já (což neí vůbec vyloučeno :-D).

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Wladass píše:
Nešlo by k přehledu reputací doplnit link na příspěvek ? Například místo zbytečného "Byla udělena reputace bez komentáře." by mohlo být něco jako : Odkaz na příspěvek či tak něco :)



Také tuto změnu uvítám, ale posledních 5 i za co jsi je dostal najdeš přímo tady - ucp.php
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No vidíš na to jsem zapomněl vždy to sleduju v tom celkovým přehledu :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
A šup reputace XD
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
janKali píše:
Mimochodem kde se dá doplnit komentář k reputaci? Nikdy jsem na to nepřišel a buď to tu není, nebo jsem jen natvrdlej já (což neí vůbec vyloučeno :-D).


Komentář jsi mohl vyplnit kdysi, ale spousta lidí jej vynechávala a reputace se dávaly málo. Proto byl odstraněn a celý proces zjednodušen. Ta hláška je tam už jen vzpomínka na minulost.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Já bych třeba rád napsal důvod proč jsem reputaci udělil, ale ano bohužel se již reputace udělují málo.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Reputace se teď udělují celkem hodně, ale předtím jak tam bylo pole pro důvod se udělovaly málo.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Otakar Pěnkava píše:
Reputace se teď udělují celkem hodně, ale předtím jak tam bylo pole pro důvod se udělovaly málo.


No tak, když to nebude povinně, tak v tom nevidím problém. Jinak řekl bych, že ani teď se tolik reputace neudílí.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Otakar Pěnkava píše:
Reputace se teď udělují celkem hodně, ale předtím jak tam bylo pole pro důvod se udělovaly málo.


Udělal bych to celkem jednoduše, nechal stejně jako teď, jen bych tam přidal možnost napsat ten komentář (myslím na tu stránku, co se zobrazí po kliknutí na +). To by mohla být taková neutrální varianta, která pokryje obě možnosti. Kdo bude chtít komentovat, bude moci, kdo ne, zůstane to pro něj stejné. Jen bych při nevyplnění komentáře změnil tu prehistorickou větu na link, kde k reputaci došlo. V přehledu by se tak zobrazoval buď komentář, nebo link a nebylo by to takové mrtvé, jako je to teď ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No já bych to trošku ještě poupravil. Tak jak to říkáš ty, ale když udělím komentář, tak aby stejně byl i link. Tak že když kliknu na ten komentář, přesměruje mě to na příspěvek, za který jsem dostal reputaci. A když komentář nebude, tak jenom ten odkaz (ale název odkazu by bylo aspoň téma, kde jsem reputaci obdržel).
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Apropó, k čemu že je zelený ukazatel u nicku, na který když najedu, tak ukáže počet reputací? Někdo má jeden zelený, někdo dva a někdo tři? Co to značí?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Čím víc obdélníčků, tím víc Adidas :)

Má to být podle počtu reputací, čím více, tím více obdélníčků. Ale je tam chyba, viz. já vs Wladass. Asi si na mě admin WebDealu zasedl :(

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jestli ono to nebude mít něco společnýho s egem :D To by možná sedělo :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No to jsem se toho zase dozvěděl :-D Teď nevím, jestli má Wladass tedy velké ego a nebo penis :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Se přijeď podívat :D Což mě přivádí na myšlenku, co je s tím srazem ? :D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se