Nápady & návrhy

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
- Jak se rozezná ve vlákně nový příspěvek od starších co už jsem četl? Je to ten zelený proužek na straně? Někdy tam je, někdy je na přeskáčku jindy jen u mého.
- Dala by se u výpisu vláken nastavit nějaká ikonka, že jsem do něj přispíval? Je to zlozvyk z webtrhu a trochu tápu :P

Jinak dobrá práce. Dělám denní statistiky WF, WD a WT. WD má teď procentuálně nejvyšší růst v počtu registrací, navíc se ustálily. Vlákna přibývají. Prostě v pohodě, jen tak dál :)

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Ten zelený proužek znamená, že je daný uživatel online

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Připojuju se k tomu návrhu s ikonama. Jinak já používám tlačítko "nové příspěvky" a to by mělo fungovat.

Drago nechceš udělat i statistiku propadu nabídek a aukcí na WT od zpoplatnění?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já používám též nové příspěvky, ale nějaké lepší vylepšení by tomu určitě neuškodilo si myslím.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Milan_B. píše:
Připojuju se k tomu návrhu s ikonama. Jinak já používám tlačítko "nové příspěvky" a to by mělo fungovat.

Drago nechceš udělat i statistiku propadu nabídek a aukcí na WT od zpoplatnění?


tá štatistika by aj mňa zaujímala, počet aukcií značne na WT poklesol

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Marek L. píše:
Milan_B. píše:
Připojuju se k tomu návrhu s ikonama. Jinak já používám tlačítko "nové příspěvky" a to by mělo fungovat.

Drago nechceš udělat i statistiku propadu nabídek a aukcí na WT od zpoplatnění?


tá štatistika by aj mňa zaujímala, počet aukcií značne na WT poklesol


I já bych se k tomuto přikláněl a myslím si, že by to bylo zajímavé pro dost lidí
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zelený proužek se zobrazí pokud je daný uživatel online, pokud není, tak šedý.

Nové příspěvky zobrazí příspěvky, které byly napsány od uživatelovy poslední návštěvy. Dále lze využít nepřečtené příspěvky s trochu méně přístupným místem -> dole pod statistikami na indexu.

Trochu tápu s tou ikonkou, ikonka se zobrazí tam kde uživatel již přispíval a nemá jinou funkci nebo myslíte ikonku po jejím kliknutí se přesměrujete na poslední vámi nepřečtený příspěvek?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
myslí takú ikonku aká je aj na WT, pri príspevku by si len videl, že si tam prispieval. Netreba presmerovávať na "svoj" posledný príspevok. Ide len o to, aby uživateľ vedel, že už sa účastnil diskusie

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Další věc, co mě ohledně tohoto napadla je, že když už je nějaký příspěvek starší a po čase ho doplní stejný uživatel třeba o nové poznatky atd. tak se spojí v jeden příspěvek, což je dobře, ale nevýhoda je ta, že se to již neukáže jako nový příspěvek, tudíž je to neviditelné pro ostatní.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
to je nevýhoda to je pravda, pretože pokiaľ nikto neprispeje tak ten, kto zadal príspevok nemá šancu ho oživiť.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Má je to sice krkolomné ale šance tu je. Smaže poslední příspěvek a napíše ho znovu spolu s oživujícím textem

-- 12.11.2011 18:50 --

Marek L. píše:
Milan_B. píše:
Připojuju se k tomu návrhu s ikonama. Jinak já používám tlačítko "nové příspěvky" a to by mělo fungovat.

Drago nechceš udělat i statistiku propadu nabídek a aukcí na WT od zpoplatnění?


tá štatistika by aj mňa zaujímala, počet aukcií značne na WT poklesol



Dnes jsem zaznamenal dvě aukce.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nooo, toto mě tedy nenapadlo :-) I když je pravda, že to není zrovna to nejluxusnější řešení, přesto účinný.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Když už tu to plusko je tak ho používejme. ;) Já s tím začal. Je to sice krkolomné ale funguje to

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
O plusku vím a používám ho, jen už jsem neměl moc času a musel jsem zmizet od pc :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já už ho také použil. Když mi zde někdo dobře poradí nebo přidá zajímavý příspěvek, který si plusko zaslouží, tak ho má. :)

Jinak, to "plusko" se mi líbí. Reputace, karma... to je všude. Zažijme název "plusko" :)

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Nechci zakládat nové vlákno, ale dá se nějak v sekci nové příspěvky označit příspěvky za přečtené aniž bych je musel rozkliknout?

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Turek píše:
Nechci zakládat nové vlákno, ale dá se nějak v sekci nové příspěvky označit příspěvky za přečtené aniž bych je musel rozkliknout?


Pokud vím, tak nedá. Ale je to dobrý nápad a bylo by fajn, kdyby to šlo.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
O tohle jsem žádal už snad před rokem :) jediná možnost je na hlavní stránce vpravo dole "označit všechna témata jako přečtená"

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nebo v každé sekci nahoře. Zatím jsem neměl čas se na to pořádně podívat a doprogramovat to. Nicméně stále s tím počítám, už jen kvůli tomu, že to budu potřebovat ve WD 2.4.0.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se