Nápady & návrhy

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Nebylo by na škodu udělat RSS nebo emailové notifikace nových příspěvků v různých kategoriích
(poptavka-programovani/, kódování, ..)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
niečo podobné by som velicerád uvítal i ja, najmä z oblasti reklamy a marketingu

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Toto není ani trochu špatný nápad a i já bych to uvítal.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Přemýšlím nad tím. Zatím je možnost odběru pomocí ATOMu. URL: feed.php , případně pouze témata: feed.php?mode=topics . V brzké době plánuji uvést do chodu sledování nových tém pomocí Twitteru.

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Feed je jeden pro celé fórum a pro někoho kdo chce sledovat pouze poptávky je to otravné.
Proč všechno cpát na twitter když není funkční ani obyčejné sledování přes rss/email? To mi přijde trochu na hlavu.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Otakar Pěnkava píše:
Přemýšlím nad tím. Zatím je možnost odběru pomocí ATOMu. URL: feed.php , případně pouze témata: feed.php?mode=topics . V brzké době plánuji uvést do chodu sledování nových tém pomocí Twitteru.


- na twitteri bude vždy vyhadzovať nový topic ? niečo také, ako mal predtým webfair ?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
lukasik píše:
Feed je jeden pro celé fórum a pro někoho kdo chce sledovat pouze poptávky je to otravné.
Proč všechno cpát na twitter když není funkční ani obyčejné sledování přes rss/email? To mi přijde trochu na hlavu.

Jde to filtrovat na různá fóra. Uznávám sice, že je to kostrbaté, nyní přemýšlím nad vhodným řešením. Twitter bude dřív, protože jej už mám rozpracovaný.

Marek L.: Ano, něco takového. Uvažuji ale, že udělám Twitter účtů víc, jeden pro trh, druhý pro diskuze a třetí vše dohromady.

EDIT: 19:45 - Právě probíhá testování RSS.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se