Nápady & návrhy

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Zdravím, je tu někde možnost mít sledování vláken tak jak to má vBulletin?
Nějaké sledování tu v nastavení vidím, ale to je naprosto k ničemu - imho nejhorší vlastnost phpbb..

Mám na mysli sledování, kdy jsou automaticky sledována vlákna, do kterých napíšu a na stránce s výpisem sledovaných se mi objeví jen ty, kde je nová odpověď..

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
:D. Neznalosť phpBB - to vidím ako dôvod, prečo si poslal tento príspevok. Samozrejme, uvedomujeme si, že nie každý pozná phpBB, takže idem to vysvetliť:

Systém sledovania tém v phpBB je, povedal by som, viac vyvinutý, ako ten vo vB. Môžeš sledovať témy, alebo dokonca aj celé fóra - dole v "bottom-menu" máš "Obsah fóra", a za tým "Sledovat toto téma", alebo "Sledovat fórum" - takto sa ti dostane do zoznamu sledovaní (len to, že témy nie sú vypísané automaticky pri príchode do UCP - čo je ale zámer phpBB - UCP nie je miesto, kde človek chodí každý deň. Na zobrazovanie istých tém máme možnosti ako "nové príspevky", "neprečítané príspevky", "aktuálne témy", ...). Ak chceš, aby sa ti po odoslaní príspevku automaticky ukladali témy do sledovania, tak si v UCP -> Odesílání příspěvků zaškrtni "Vždy mne upozornit, přijde-li odpověď" na "Ano" a máš to ;).

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
To jsem právě už prolezl a vyzkoušel. Nic z toho mi nepřipadá tak krásně jednoduché a přehledné jako vB..
Když dám to "Vždy mě upozornit..." tak se mi to na stránce: ucp.php?i=main&mode=subscribed neukazuje.. No ještě budu experimentovat..

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Nie, ked si to zadáš, tak nové poslané príspevky budú mať takúto vlastnosť. Čo sa týka starých, tak tie musíš ručne, cez ten odkaz dole.

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
LOL, s tim mi kazdy post chodi na mail :D

kaslu na to, udelam si na to robota.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Počkaj, to hej, asi chodí email. Každopádne, rozmýšľame aj o nejakom rozširujúcom MODe pre premakané sledovanie. Pohľadáme niečo najvhodnejšie pre projekt ako tento... Každopádne, ďakujem za poznámku, dávam rep+ - aspoň vidíme, že ani táto oblasť nie je dostatočne vyhovujúca.

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Já co dojdu na webdeal, tak si najedu na Nové příspěvky a pak Zobrazit nové příspěvky. Já už si zvykl, ale pro nové uživatele to může býti dosti nepřehledné.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
PcDr. Marty píše:
LOL, s tim mi kazdy post chodi na mail :D
kaslu na to, udelam si na to robota.


Počkej :), musíme to otestovat na testovacím fóru.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se