Nápady & návrhy

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
Ahoj, jak jsou teď ty SMS aukce, nešlo by nastavit od kdy do kdy chci dostávat sms ? Je celkem nepříjemné, když ve 3 ráno zvoní telefon - SMS, že někdo přihodil v aukci...

Díky .)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Něco takového jsem plánoval, jenže celé by to bylo daleko složitější. Když to dám, že se to nebude posílat v nočních hodinách, tak budete nespokojeni s tím, že jste už ráno tu aukci nestihli a kdyby to přišlo dřív, tak jste ji mohli stihnout. Musel bych udělat robustní nastavení, kde byste si nastavili jak se to má chovat v určitých situacích a SMS notifikaci nepoužívá tolik lidí, aby to mělo smysl programovat.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já se příkláním na stranu Otakara, také bych to zatím nechal tak, jak to je. Pokud se WebDeal rozjede a tuto funkci začne využívat více lidí, bude mít teprve smysl něco takového programovat, neboť opravdu to bude složitější záležitost
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Stačí si na noc vypnout mobil :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
na notifikácii by som určite nič nemenil, ak chceš prihadzovať, tak potrebuješ byť v obraze aj v noci.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ono by tam muselo být hodně možností jak se to má zachovat. Protože jednou aukce končí v nočních hodinách, jednou ne, dále příhozy jsou velmi proměnné, a zatím to opravdu nemá smysl. Raději se věnuji věcem, které ocení více vás.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se