Nápady & návrhy

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím,
když se tu tak obchoduje, tak mě napadlo, co udělat webdeal ještě bezpečnějším a mít SSL protokol?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

martinecek2000
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 07.06.2013
Proti lidem jako je třeba PxL :D Ne,to byl vtip... Tady není k čemu ten SSL použít :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já ho nahodil na https://www.monitoruju.net/ taky, ale čistě ze zvědavosti a z důvodu ceny viz článek jinak pro něj taky využití nemám (zatím, ve verzi 2.0. by měl mít využití).

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Nevím co je to na Webtrhu tak jsou s tím spíše problémy. Špatně se tam zobrazují obrázky. Přijdu tam jsem odhlášený, kliknu na poslední příspěvky, jsem přihlášený. Celé to působí jako rozbité.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
peeeeta píše:
Zdravím,
když se tu tak obchoduje, tak mě napadlo, co udělat webdeal ještě bezpečnějším a mít SSL protokol?


A jak si na tohle moudro zase přišel? To sis někde přečetl nějakej článek o SSL a hned by is ho cpal všude?

-- 26. 07. 2013 10:10 --

Drago píše:
Nevím co je to na Webtrhu tak jsou s tím spíše problémy. Špatně se tam zobrazují obrázky. Přijdu tam jsem odhlášený, kliknu na poslední příspěvky, jsem přihlášený. Celé to působí jako rozbité.


WebTrh je celej rozbitej :D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nad SSL jsem přemýšlel už jak s tím přišel Webtrh, ale zatím v tom vidím jen spoustu problémů, které by s tím mohly přijít.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Je to zbytečněj nesmysl pro nic... To je tak, když se chce dělat hogo fogo a výsledek žádný. Podle mě to na fóra tohoto typu není potřeba.

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
Přesně tak, je to zbytečný. Spíše by to chtělo více rozproudit diskuze, poslední dobou tady není moc zajímavých diskuzí.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
janKali píše:
A jak si na tohle moudro zase přišel? To sis někde přečetl nějakej článek o SSL a hned by is ho cpal všude?


Jen to byl nápad, který jsem napsal. To snad mohu, tak nemusíš hned vyskakovat.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
luba píše:
Přesně tak, je to zbytečný. Spíše by to chtělo více rozproudit diskuze, poslední dobou tady není moc zajímavých diskuzí.


Teď jsou prázdniny, tak je tu trochu nuda všude. Nikomu se nechce nic řešit :)

Přinejhorším můžeme zkusit udělat nějaký news2community day.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
SSL je dobrá věc a jsem si jist, že se později na WD objeví, ovšem nyní je to dle mého názoru celkem zbytečné ... primárně pracujeme na jiných věcech :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se