Nápady & návrhy

wikiped
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 21.01.2012
Přeji hezký den. Nedalo by se dělat něco s tím duplikováním příspěvků? Pokud si přidám webdeal do google reader, každý příspěvek je tam desetkrát, což je pěkná otrava.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
wikiped
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 21.01.2012
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Takže ano, ukazuje ti to odpovědi. "RE" znamená "reply". Nevím, jestli Webdeal dovoluje agregovat jen nová témata, ale předpokládám, že určitě ano.

wikiped
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 21.01.2012
Tomu nějak nerozumím. Když ty odpovíš na příspěvek, tak já ho vidím desetkrát ten samý. To nejsou přeci různé odpovědi na jeden příspěvek. Odpověď byla jedna, proč by měla být desetkrát? Vložil jsem do čtečky i webfair a také tam žádný problém není.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
wikiped píše:
Tomu nějak nerozumím. Když ty odpovíš na příspěvek, tak já ho vidím desetkrát ten samý. To nejsou přeci různé odpovědi na jeden příspěvek. Odpověď byla jedna, proč by měla být desetkrát? Vložil jsem do čtečky i webfair a také tam žádný problém není.

Aha, takže bude chyba ještě někde jinde. Chápu :)

Webfair i Webtrh jedou na jiném systému. Celkově mi přijde RSS na phpBB3 docela nepovedené, včetně MODů. Ale to se možná pletu...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jo, lze zobrazovat buď příspěvky nebo témata. K otázce - taháš to přes ATOM protokol (webdeal.cz/feed.php) nebo RSS (webdeal.cz/gymrss.php)?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se