Nápady & návrhy

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Čaute, nedalo by sa pridať možnosť editovať vlastnú akciu? Lebo ja som teraz napríklad jednu pridal, ale namiesto loga hostgatoru som dal GoDaddy...A nejak to nemôžem zmeniť...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
A nebylo by lepší se v tomto případě obrátit přímo na Otakara v PM ? Bylo by to možná rychlejší a nikdo by si toho nemusel všimnout :-) Ne to byl vtip, podobná věc se mi stala u přidávání webu do seznamu pr webů a též to nejde změnit samovolně a musel jsem kontaktovat.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Jo, myslím, že aj v budúcnosti pre admina je najlepšie, keby to bolo všetko automatizované :) Aby to nemusel riešiť on :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak je to tak a plně s tebou souhlasím, ale všechno hned nejde, leda že by se admin rozkrájel. :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nepochopil jsem o kterou teď službu jde:
Slevové akce -> editaci mají (tlačítko skryté v detailu akce)
Slevové kupóny -> editaci nemají

Slevové kupóny jsou jedna ze starších služeb, přiznám to na rovinu, je technicky zastaralejší. Třeba aktualizaci musím dělat ručně. Nicméně i zde se blýská na lepší časy, v plánu mám několik razantnějších vylepšení.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Mal som na mysli zľavové kupóny...

(týmto tiež poprosím o zmenenie spoločnosti pri kupóne na zľavu 9,94$ z GoDaddy na HostMonster)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Jo keď bude čas tak tam kludne pridám...Poslednú dobu sledujem weby na ktorých sa uverejňujú rôzne kupóny...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I já rád pomohu, pokud na něco narazím.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se