Nápady & návrhy

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Otakar Pěnkava píše:
Nezapomínej, že jsem ti prvně řekl o PayPostu načež ty jsi mi za měsíc poslal odkaz na Kupčlánek.


To je ale krásná lež :-) Bylo to celé ještě úplně jinak, ale klidně si tu tvrď tohle. Myslím, že nemá smysl ostatní takovou píčovinou zatěžovat...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
janKali píše:
To je ale krásná lež :-) Bylo to celé ještě úplně jinak, ale klidně si tu tvrď tohle. Myslím, že nemá smysl ostatní takovou píčovinou zatěžovat...


Jak to tedy bylo? Někdy v listopadu/prosinci 2012 jsi si stěžoval na PlaClu. Proto jsem ti poslal odkaz na PayPost, s tím, že třeba budeš mít návrhy na zlepšení. Ty jsi mi ale odpověděl, že už jsi začal přemýšlet nad vlastním PPP systémem. Z tohoto usuzuji, že je nemožné, abych věděl dřív o Kupčlánku než ty o PayPostu...

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Myslím, že teď je úplně jedno, kdo komu co řekl. Fakt je, že Webpost a Paypost jsou mrtvé a je mi to docela líto, protože myšlenka Webpostu vzešla ze vzajemně komunikace meni Otou a mnou a myslím, že to nebyla špatná vize. Bohužel se ji nepovedlo rozjet.

Jako provozovatel "konkurenčního" Kupčlánku ti Oto přeju, ať vyjde Copywriting.cz, protože konkurence je fajn - alespoň člověk nezakrní:-)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Otakar Pěnkava píše:
Jak to tedy bylo? Někdy v listopadu/prosinci 2012 jsi si stěžoval na PlaClu. Proto jsem ti poslal odkaz na PayPost, s tím, že třeba budeš mít návrhy na zlepšení. Ty jsi mi ale odpověděl, že už jsi začal přemýšlet nad vlastním PPP systémem. Z tohoto usuzuji, že je nemožné, abych věděl dřív o Kupčlánku než ty o PayPostu...



O PayPostu jsem věděl od lidí kolem tebe už na začátku října. Psal jsem ti jaké máš zámery a jasně jsem ti sdělel, jaké mám zámery a že něco stejného dělám. Neznal si jméno, ale o systém si dobře věděl, proto si honem dělal, ať si první. To, že si chtěl držet název v tajnosti a pak si mi ho omylem napsal, ze to nemůžu. Já si své projekty chránit umím, než je pustím ven. Nemůžeš mi vyčítat tvé chyby :) Mimochodem jméno a vzhled není důležité, o systému si věděl mnohem mnohem dříve :) Neřešme to... Mě je to šumák, ale překrucovat pravdu nemám rád.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Michal Kubíček píše:
Myslím, že teď je úplně jedno, kdo komu co řekl.


Mně je to jedno, jen jsem se bránil tomu, že mě Honza osočoval ze lži. PayPost nevznikl na podnět Kupčlánku.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Oto, to jsem neřekl. Nevznikl na podnět KUPčlánku, ale byl honem rychle dodělán a "musel být představen první", což se nepovedlo. Já dnes KC nehájím, ale když někdo píše, že jsem ho při vývoji systému podrazil a viděl jsem systém a vyzní to jako, že jsem podrazák, který něco tajil a zkopíroval, to asi není správné od tebe ne?

Možná mě jako dřívějšího konkurenta, co ti trochu zabil business nemáš rád, ale to neznamená, že tady budeš házet tenhle hnuj ne?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Myslím, že jsme se nepochopili. V době, kdy jsem pracoval na PayPostu jsem už dávno WebAds pohřbil. Nic jsem neurychlil. Ale máš pravdu, že to představení o Vánocích a kompletní spuštění o měsíc později byl fail. Teď už projekty tvořím jinak, viz. Copywriting.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se