Nápady & návrhy

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Ahoj, všimnul jsem si takové jedné malé nepříjemnosti. V seznamu témat pokud je téma více stránkové, tak se zobrazí napravo i strany. Aktuálně se zobrazují v takových černých čtverečcích, nebylo by to lepší ostylovat? Je to sice drobnost, ale vypadá to celkem hnusně. Jinak to zde máte pěkné.

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Spis bych to strankovani poradne zvyraznil. Prvne jsem si vubec nevsiml, ze to vlakno ma vice stranek - az po odpovedi jsem si vsiml, ze jsem uplne jinde :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Cody21 píše:
Ahoj, všimnul jsem si takové jedné malé nepříjemnosti. V seznamu témat pokud je téma více stránkové, tak se zobrazí napravo i strany. Aktuálně se zobrazují v takových černých čtverečcích, nebylo by to lepší ostylovat? Je to sice drobnost, ale vypadá to celkem hnusně. Jinak to zde máte pěkné.


Přestylováno. Už mě to také štvalo, ale nedával jsem tomu nějakou důležitější p/rioritu.

PcDr. Marty píše:
Spis bych to strankovani poradne zvyraznil. Prvne jsem si vubec nevsiml, ze to vlakno ma vice stranek - az po odpovedi jsem si vsiml, ze jsem uplne jinde :)


Co navrhuješ? Něco ve stylu vB?

Parkot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.11.2010
Také se připojuji, ale nyní je to lepší. Šlo by to možná posunout třeba vedle názvu tématu nebo pod něj. Ale nyní je to fakt daleko lepší.

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Díky za opravu, ale já to zatím vidím vše při starém.

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Whispere píše:
Co navrhuješ? Něco ve stylu vB?


Ty ctverecky minimalne 2x zvetsit a umistit treba doprostred nad tlacitko "Rychla odpoved".. Nebo nechat vpravo, ale hodne zvyraznit.
Poprve jsem si fakt vubec nevsiml, ze to vlakno ma vice stranek..

// takhle to vypada jako bezvyznamna drobnost v paticce stranky :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
PcDr. Marty píše:
Whispere píše:
Co navrhuješ? Něco ve stylu vB?


Ty ctverecky minimalne 2x zvetsit a umistit treba doprostred nad tlacitko "Rychla odpoved".. Nebo nechat vpravo, ale hodne zvyraznit.
Poprve jsem si fakt vubec nevsiml, ze to vlakno ma vice stranek..

// takhle to vypada jako bezvyznamna drobnost v paticce stranky :)


Počkat, teď si asi nerozumíme. Každopádně to stránkování zvýrazním(e). Přežiješ to do pondělí? Přes víkend nebudu mít na to moc času, ale zkusím si to načrtnout a popřemýšlet nad úpravou. Zatím v plném nasazení pracuji na jedné nové featurce, která se sice trochu protahuje, ale až bude, tak už zase budou novinky častější.

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
V cem si nerozumime? Ja to preziju, ted uz vim, ze tam to strankovani je :) Jen rikam, ze pro nove prichoziho cloveka je temer neviditelne :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
PcDr. Marty píše:
V cem si nerozumime? Ja to preziju, ted uz vim, ze tam to strankovani je :) Jen rikam, ze pro nove prichoziho cloveka je temer neviditelne :)


Já to upravím, neboj, je to maličkost, ale nechce se mi dnes už :).

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Vsak ja jsem taky nechtel, aby nekdo okamzite upravil strankovani jen proto, ze se mi nelibi :D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
PcDr. Marty píše:
Vsak ja jsem taky nechtel, aby nekdo okamzite upravil strankovani jen proto, ze se mi nelibi :D


Jenže jsi na WebDealu a tam admini místo aby používali multiúčty a tím fórum rozbíhali se raději starají o uživatelův komfort. Máme toho v plánu hodně a jsme si vědomi, že tu je dost nedostatků :).

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Tak se změna projevila. Promazal jsem cache a mohu říci, že je to lepší, ale bylo by ještě lepší to trochu zvýraznit. Samozřejmě počkám :D.

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Whispere píše:
Jenže jsi na WebDealu a tam admini místo aby používali multiúčty a tím fórum rozbíhali se raději starají o uživatelův komfort. Máme toho v plánu hodně a jsme si vědomi, že tu je dost nedostatků :).


Proto jsem tady :)
Na webfair jsem se jen zaregistroval a uz mi "Sparavce" ""vyhrozoval"" banem.
Duvod k banu byl muj podpis ve zneni cca:
"Kdyz si nekdo da nick "Spravce", pod to hodnost "Administrator" a do podpisu "Webmaster", tak je to vrchol namyslenosti" :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
PcDr. Marty píše:
Whispere píše:
Jenže jsi na WebDealu a tam admini místo aby používali multiúčty a tím fórum rozbíhali se raději starají o uživatelův komfort. Máme toho v plánu hodně a jsme si vědomi, že tu je dost nedostatků :).


Proto jsem tady :)
Na webfair jsem se jen zaregistroval a uz mi "Sparavce" ""vyhrozoval"" banem.
Duvod k banu byl muj podpis ve zneni cca:
"Kdyz si nekdo da nick "Spravce", pod to hodnost "Administrator" a do podpisu "Webmaster", tak je to vrchol namyslenosti" :)


Aha, takže jsi takový Webtrh-clone turista? Asi tě zklamu, my nejsme klonem :D. Mimochodem na tebou zmiňovaném fóru mají oba admini WebDealu Ban.
Důvod neznámý, ale asi to bude tímto: WebFair.sk :). -> tak asi vypadly DNSka, ale směřuje to na WebDeal...

Jinak doufám, že už tady zůstaneš, ikdyž se fórum teprve rozbíhá, tak v plánu máme plno novinek a neradi bychom to dělali zbytečně. (zrovna jednu jsem teď styloval)

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
Tady se rozbujela diskuze! Ono občas si všimnu, že se nějaká drobnost změnila. Admini to už ani nehlásí, protože těch změn bývá denně několik.
Člověk začínající s Joomlou!

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
PcDr. Marty píše:
Ja to preziju, ted uz vim, ze tam to strankovani je :)


Myslím, že to nepřežiješ. ;) Trochu jsem to upravil, jak tam dole, tak i ve výpisu témat. Ještě to mírně zvýrazním. Kdyby ti to připomínalo obdobné rozsazení prvků, tak jsem byl na návštěvě se podívat jak to mají jinde :).

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Nyní je to daleko lepší než to bylo. I ta zobrazená rychlá odpověď je super, dobrý každý ušetřený klik.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se