Nápady & návrhy

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Ahoj, jak vypadá práce na WebAds? Teď jak se začalo hodně mluvit o snižování hodnoty sidebarových odkazů tak by byla možná zajímavá věc:
U webu mít možnost vložit "plochu" jako přímo slovíčka se na webu už nacházej. Mohlo by to fungovat tak, že by se vybralo několik slovíček a místo nich se tam vložil kód z WebAds, kdyby si chtěl někdo koupit odkaz tak by se prostý text změnil na odkaz. To je jen nápad jak by to mohlo fungovat, nevím jak to udělat aby to vyhledávačům nevadilo.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jo přesně to, ale jen u vybraných slov a pouze odkazy. Ne takový ty vyskakovací nabídky co se občas někde ukazujou.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Popřemýšlím nad tím. V první řadě je nutné doladit již ty plánované a "schválené" formy reklamy.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Teď bude s klesající poptávkou po sitewide odkazech snad růst poptávka po jiných odkazech a mohl by se systém uchytit, zvlášť když u konkurence nejde prodávat odkazy na jednom webu na více místech. Jak to vypadá se spuštěním ostré verze?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Já bych se spíše přimlouval, pokud jde o odkazy z textu o něco podobného jako mám zde na webu:
tajemstvi.eu/tajemna-mista-v-cechach-i.a101.html (kurzívou s modrým odkazem) - samozřejmě by to chtělo jiné zpracování... :D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Drago: to nejde nějak zamaskovat, aby to vypadalo, že to tam vložil člověk?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
idp: Všechno jde zamaskovat. Nebudu tady vypisovat, že časem by měnící se odkazy mohl zaznamenat nějakž super vyspělý algoritmus vyhledávačů (sám tomu moc nevěřím). Vyhledávače mají na práci jiné věci. Ostatně (skoro) u nás něco podobného dělá BacklinksGenius a nemám pocit, že by je někdo plácl přes prsty.
Ale stotožnuji se s tím, že by reklama neměla zasahovat do textu a mást čtenáře. Samozřejmě nějaký PR web to třeba využije. Ale pokud by jsem se na to měl podívat čistě z komerčního hlediska, tak by jsem preferoval službu, kde se jednou reklama koupí a navždy zůstane. Něco jako teď podčlánková reklama. Pokud bude zájem a najdou se prodejci, tak proč ne.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
No tak co se jedná podčlánkové reklamy tak to já u svých webů moc praktikovat nemohu, nepřidávám tam nový obsah tak často a stejně si raději nechám za odkaz pravidelně platit než ho prodat na pořád. S BacklinksGenius zkušenosti nemám ale co jsem teď koukal tak mají cenu za jeden odkaz jako za jeden klik u PPC. Ale možná to vyzkouším.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Mno nevím, hodně se mluvilo o tom, že weby, které používají BG budou penalizovány...osobně z toho mám obavy a do BG se nepouštím...

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Na BG se hrozne hezky kouka. Plati totiz kazdy den. Jak ti postupne roste obsah tak se ta castka nepatrne zvysuje. Pusobi to dojmem, ze zatim vydelavas denne koruny, pak desetikorunny a cim vic budes psat tim driv se dostanes na stokoruny :)
Je skoda ze to zazdili nutnosti byt platce DPH (at tvrdi co chteji, proste bez placeni DPH to nejde). Dodnes nechapu proc si zalozili spolecnost v Anglii.

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Drago píše:
Na BG se hrozne hezky kouka. Plati totiz kazdy den. Jak ti postupne roste obsah tak se ta castka nepatrne zvysuje. Pusobi to dojmem, ze zatim vydelavas denne koruny, pak desetikorunny a cim vic budes psat tim driv se dostanes na stokoruny :)
Je skoda ze to zazdili nutnosti byt platce DPH (at tvrdi co chteji, proste bez placeni DPH to nejde). Dodnes nechapu proc si zalozili spolecnost v Anglii.


A jak je to tedy s tou hrozící penalizací u webů používajících BG?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
prclan: tak s penalizací je to pořád aktuální, je otázkou času kdy to bude už od doby co to spustili :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se