Nápady & návrhy

double
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 27.12.2010
Ahoj,

nějak jsem nepřišel na možnost kde změnit iTrader - udělil jsme negativní hodnocení, ale obchod nakonec proběhl k mé spokojenosti. Rád bych tedy napravil prodávacího reputaci, kterou si nezaslouží...pokud změna uživatelem možná není, pak bych prosil o změnu na kladné hodnocení u uživatele Petr

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pokud obchod neproběhl zcela optimálně nebylo by lepší místo negativního hodnocení dát neutrální? Neznám přesně o co šlo, takže jen tipuji od boku.
Hodnocení změněno zatím na neutrální, pošli mi do SZ upravený popisek, pokud ho chceš také změnit.

Petr
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 24
Registrace: 12.11.2010
V pátek skončila aukce. Kupujícímu jsem se ozval následující pracovní den, čili v pondělí. V pondělí odpoledne jsem sednul k PC. V pondělí večer byla doména odemčena a kupujícímu jsem poslal autorizační kód, teď se koukám, že už mám na účtu i peníze. Z mého pohledu proběhlo všechno OK, tedy až na to, že já mám negativní itrader (teď už vlastně neutrální).

S double, jsme si to vysvětlili - nedorozumění vzniklo tím, že máme jiné pracovní návyky.

On protože bývá pořád online měl pocit, že když jsem se neozval hned, že mu nechci doménu prodat.
Já se nezval protože přes víkendy jednoduše nepracuji /a tentokrát jsem byl dokonce 130 Km od svého počítače/.
Jestli je na webdelu povinnost reagovat i ve svátky a víkendy pak jsem opravdu nesolidní obchodník a tady prodávat nemůžu,
jestli to prohřešek není, pak nevidím důvod pro to nemít kladné hodnocení.
...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Petr: Ok, já neznal pozadí obchodu a proto jsem byl opatrnější. Správně pokud je víkend, tak je lepší počkat do pondělí/úterý, zvlášť na WebDealu, kde člověk není pořád online. Pokud je vše v pořádku, tak zamykám a ty double mi pošli do soukromé zprávy jak chceš změnit komentář u Petrova iTraderu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se