Nápady & návrhy

Termoxin
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 47
Registrace: 19.08.2012
Zdravím,
keďže na tomto fóre strávim denne aj niekoľko hodín, ocenil by som jedno okno navyše na hlavnej stránke. Jedná sa o okno Posledné príspevky, niečo ako nove-prispevky.html len trošku v dostupnejšej forme.

Myslím, že by som to neocenil sám.

Ďakujem veľmi pekne. :-)
Videoediting, copywriting - napíšte mi, ak máte záujem o moje služby.
 @PeterBlathering tvoja robota? kusok Slovenska bude odteraz v Caseyho videách :D https://t.co/hvQJdqpN7w

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já tady taky trávím dost času a k nápadu se přidávam :) Taky bych to uvítal ... třeba jen ten box s 10ti příspěvky ... proč ne
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Ale bylo by dobré, aby šel třeba minimalizovat, bylo by toho na hlavní stránce už moc.
Jinak jde jenom o jedno kliknutí na víc :), ale pro ty, kteří nevědí, že něco takové existuje, je to super.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac: To je nepraktické, tam to nikdo neuvidí, jde především o to, aby noví uživatelé, věděli, že je tu i možnost sledovat, nové příspěvky. Ten kdo to již ví, tak si klikne klidně vpravo na hoře ;)
Ale zase, když na hlavní stránce přibude něco dalšího, už bude přeplácaná, proto by bylo vhodné, dát do pravého rohu znak, aby jsem si mohl nové příspěvky minimalizovat a nebo maximalizovat.
Jako je tomu zde : podnikani-marketing/
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
No, ono už je toho zde moc. Přemýšlím už jak to vše poskládat tak aby to bylo přehledné a ne přeplácané.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac: Ono budu skoro jakýkoliv řešení už přes rysku, jelikož jak píše Otakar už teď je toho plno a je to jen tak tak.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Termoxin
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 47
Registrace: 19.08.2012
Čo keby sme zlúčili Zľavové kupóny a Zľavové akcie do jedného boxu? Prakticky ide o to isté, ušetrilo by sa miesto, ktoré by sa mohlo využiť na už spominané najnovšie príspevky.
Videoediting, copywriting - napíšte mi, ak máte záujem o moje služby.
 @PeterBlathering tvoja robota? kusok Slovenska bude odteraz v Caseyho videách :D https://t.co/hvQJdqpN7w

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jo, to by šlo :). Jinak nevím, zda jste zaregistrovali -> Kliknětě vlevo na Diskuze a tam to máte už déle...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Ano zaregistroval jsem to, jen většina lidí očekává vše na úvodní stránce a ten kdo je tu poprvé, tak neví, že něco najde zde a něco zde.
Ještě k tomu, když se prokliknu na tu diskuzi, tak horní část je zarovnána, ale dolejší část má zub a uvítal bych, kdyby se daly jak nová témata, tak i nové příspěvky minimalizovat, abych hned viděl na "Trh", "Diskuze".
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se