Nápady & návrhy

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Dobrý den,
první věc, kterou bych chtěl nahlásit, je nezobrazování obrázků u slevových kódu.

Kód: Vybrat vše
http://webdeal.cz/coupons.php?mode=single&id=194


Další věc je, že nevidím žádný odkaz, který by vedl sem na toto téma "Chyby a nápady" já se sem dostal díky reakci na předchozí příspěvek v tomto tématu.
A pokud někde odkaz je, tak jej nevidím. A myslím si, že je tedy na špatném místě, jelikož lidé by možná rádi psali své nápady.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Na chybu s kupóny se podívám, pravděpodobně jsem tam měl napevno adresy, které se aktualizováním stylu změnily a teď odkazují špatně.

peeeeta píše:
Další věc je, že nevidím žádný odkaz, který by vedl sem na toto téma "Chyby a nápady" já se sem dostal díky reakci na předchozí příspěvek v tomto tématu.
A pokud někde odkaz je, tak jej nevidím. A myslím si, že je tedy na špatném místě, jelikož lidé by možná rádi psali své nápady.


Myslíš klasický přehled kategorií? Při příchodu na "webdeal.cz", klikni v hlavním menu na diskuze a tam se ti zobrazí kategorie a v dolní části můžeš vidět odkaz na sekci Nápady & návrhy.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No nejspíše. Jelikož ještě před nějakým týdnem to fungovalo. A je škoda, aby to takhle bylo.

Ano to jsem myslel, ale ne každého napadne, že je možnost kliknout na tyto sekce.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No, v sekci kupóny, se stále některé obrázky nezobrazují korektně.
Vypadá to potom při procházení fóra, že se již o fórum nikdo již nestará.
Šlo by to upravit?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Upraveno. Kupóny jsou mojí první službou tady na WebDealu, jedinnou inovací, kterou prošli je ta bezpečnostní (abych odstranil možné SQL injections), ale jinak jsem ji co se týče kódu neinovoval. Nově už je tam i ochrana, která zobrazí obrázek chybějícího loga pokud uživatel odkáže na chybějící logo.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No chtělo by je to trochu vylepšit a to i ten obrázek, který má naznačit, že žádný náhledový obrázek nebyl vybrán.
Jelikož to splývá s tématem.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se