Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes došlo k pokoření dvou met a to 10 000 příspěvků a 900 uživatelů. Děkujeme všem, kteří se na tomto číslu podíleli. To, že se vám na fóru líbí znamená pro nás tu největší motivaci jít kupředu i když se ne vždy chce. Před rokem by představa, že o rok později fórum pokoří 10 000 příspěvků vypadala jako utopie a těžko bych jí uvěřil. Fórum má za sebou obrovský kus práce a vaše aktivita nám dává za pravdu, že fórum vedeme dobře. Děkujeme

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
My sme radi, že tu WD máme a s nim aj ochotných adminov, ktorý makajú na rozvoji !

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je to jen a jen dobře, že se WD rozrůstá. Proto sem rádi chodíme.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No 900 uživatelů už je pěkné, navíc se rozrůstá řada těch aktivních, což je ještě lepší a 10 tisíc příspěvků to je paráda :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Je to hezké, jen škoda, že se tu neprodává více webů na tom by bylo potřeba zapracovat. Ale co jsem se tak koukal, tak se obecně toho moc neprodává :(

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Gratulujem webdealu :) A aj tebe Otakar. Dotiahol si webdeal ozaj ďaleko a dotiahneš ho ešte ďalej. Užívateľov pribúda, aktivita sa tiež zlepšuje...Som naozaj rád, že webdeal takto napreduje :)

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Za mě gratulace a i přesto, že tu nejsem dlouho tak chci z mého pohledu vyzdvihnout lidskou úctu a kreativní přístup administrátorů.Věřím, že i aukce se zde zvednou stejně jako debaty.No a OPAKUJI za mě jednička s hvězdičkou a HLAVNĚ PODĚKOVÁNÍ za snahu,přístup a korektnost.Děkuji Mirek

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Gratuluji Webdealu, a doufám že si udrží směr.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pěkná práce, chtělo by to ještě trošku zapracovat na prodeji a bylo by to fajn. Mně od posledního prodeje odradil fakt, že se "kupec" po vyhrané aukci neozýval, ale to je jeho chybou, ne chybou webdealu. Možná by bylo dobré založit nějaký blacklist webdealu :)

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Také se přidávám ke gratulacím! Sám jedno fórum provozuji, tak vím, jaké to je! Drží vám palce! :)

politikxxx
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 12
Registrace: 18.11.2010
Taky gratuluji a přeji WD co nejméně podvodníků a hulvátů do příštích 10.000 příspěvků ;-)

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Gratulujem.
A schválne, kto si pamätá hnedý dizajn a hodnotenie. Neviem ako sa to volalo. Niečo ako karma. :-)

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Kusi píše:
Gratulujem.
A schválne, kto si pamätá hnedý dizajn a hodnotenie. Neviem ako sa to volalo. Niečo ako karma. :-)


Jasně, hnědou pamatuju :) A musím říct, že od té doby se tu udála spousta obrovských změn k lepšímu a jestli to takhle půjde dál, tak má Webdeal opravdu pěkně našlápnuto. Takže držím palce a děkuji všem, co se o WD starají a starali.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Kusi píše:
Gratulujem.
A schválne, kto si pamätá hnedý dizajn a hodnotenie. Neviem ako sa to volalo. Niečo ako karma. :-)


Ta karma tady ještě stále je :).

-kst- píše:
Jasně, hnědou pamatuju :) A musím říct, že od té doby se tu udála spousta obrovských změn k lepšímu a jestli to takhle půjde dál, tak má Webdeal opravdu pěkně našlápnuto. Takže držím palce a děkuji všem, co se o WD starají a starali.


To je nostalgie viď? :)

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Otakar Pěnkava píše:
To je nostalgie viď? :)


To je, hnědá byla fajn. Jen nevím, proč všechno postupně přechází od hnědé na modrou (Webtrh, WebDeal...) :)

politikxxx
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 12
Registrace: 18.11.2010
Modrá je prostě dobrá :-)

Je neutrální, příjemnější pro oči atd...

Krcmic.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 62
Registrace: 05.04.2012
Hlavně je fajn, že se snažíte forum pozvednout trochu výše a odlišit jej. Že neděláte další klon Webtrhu jako ostatní, za to máte u mě palec nahoru.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
No za pár měsíců to už je 1500 uživatelů a přes 18000 příspěvků. Docela to roste. :)
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ano, za 6 měsíců o 40%. Velmi mě to motivuje, fórum má za sebou spoustu práce a jsem rád, že nebyla zbytečná.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Hlavně nesmíme usnout na vavřínech a neustále vytvářet zajímavé diskuze, aby měli důvod zapojit se i další lidé :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
V poslednom čase rastie počet nových príspevkov a diskusíi veľmi rýchlo, prichádzajú aj nový členovia z webtrhu a diskusie oživujú. Chce to len trpezlivosť.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
40% za 6 měsíců je hodně slušný růst si myslím ;-). Když už byl zmíněn růst, šlo by nastínit i nějaká čísla o návštěvnosti, například před rokem a teď?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Návštěvnost by mě taky docela zajímala.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Není to tak dávno, co tu pár dní bylo tak mrtvo, že jsem se už pomalu bál, ale přešlo to a už je to daleko lepší než předtím. Velký dík patří adminům za spoustu práce.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se