Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem aktualizoval fórum na novou verzi 2.2.5. Za poslední týden se jedná již o třetí aktualizaci, tudíž změny nebudou velké, přesto se jedná v jednom z případů o změnu zásadní.

Seznam změn:
  • Yahoo Backlinks byly kompletně nahrazeny Blekko Links (za hodinu proběhne první přepočet ranků s Blekko Links)
  • Opraveny všechny chyby zmiňované zde
  • Oprava při přidávání hostingu v Hostinzích
  • Úprava porovnávání ranků dvou webů (upraveny grafy, zobrazení více záznamů, implementace Blekko Links)
  • Pokud přes profil kliknete na Poslat WB, tak se v roletce předvybere uživatel (dřív když bylo textové pole místo roletky, tak se vypsal uživatel)
  • Ke každému příspěvku bylo přidáno tlačítko nahlásit
  • Upraveny chybové stránky (např. 404)
  • Roztáhnutí fóra o 24px
  • V bílém menu zmenšení mezer mezi jednotlivými odkazy.

Na závěr odkáži na BlogDeal, kde jsem nedávno založil rubriku Nové aukce: http://blogdeal.cz/serialy/nove-aukce/ , najdete v ní všechny články týkající se připravovaného nového systému aukcí.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Zase udělaný dálší krok k lepšímu Webdealu :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
človek tu chvíľku nie je a hneď, keď príde vidí aktualizáciu :) len tak ďalej...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Teď už s vydáváním menších verzí do Vánoc přestanu, resp. možná se jeden ještě objeví, ale většina věcí půjde do nové majoritní verze, protože WD 2.2 je tu už poměrně dlouho.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Ano, všichni se máte na co těšit! Tohle jsou poslední malé verze, které jsou nezbytnou přípravou na hlavní aktualizaci! Rozhodně zůstaňte na příjmu!
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se