Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes se mi podařilo najít chybu, o které informoval uživatel ShaiMagal (napady-navrhy/nefunguji-aukce-t1128.html).
Ve stručnosti šlo o chybu, kdy se aukce v kategorii Ostatní aukce okamžitě po založení ukončila. Šlo o chybu, která byla v systému již od uvedení WebDealu 2.0 na kterou se dosud nenarazilo.

Současně došlo i k drobným vylepšením aukcí:
  • Oprava výše zmíněné chyby
  • Opraveno stylování kategorií aukcí i jejich výpis
  • V titulku soukromých zpráv se nově objevují i názvy aukcí*

*zatím jen u zpráv oznamujících ukončení aukce bez příhozů a s příhozy

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Když jsme u těch aukcí, tak mám taky jednu chybičku. Před časem jsem založil dvě reverzní aukce (auction.php?mode=single&id=86 a auction.php?mode=single&id=85), obě aukce již doběhly na minimální částku, ale stále se na ní drží a ne a ne se ukončit (předpokládal bych, že když se má opět snížit částka a už není kam (dostal bych se pod reserve), tak se aukce automaticky ukončí). Navíc v administraci mám u obou aukcí platnost do 30.9.2011, takže měly skončit už dávno...

HajekJirka
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 26
Registrace: 22.08.2011
Vyhrál jsem aukci a přišla mi tato PM:
Vaše reverzní aukce byla ukončena

Dobrý den -kst-,
vaše reverzní aukce Odkaz na webu www.okonopi.info (SR 30, PR 1) byla ukončena s cenou 10.

S pozdravem WebDeal BOT


Nemělo by mi spíš přijít něco vy smyslu:
Vyhrál jste aukci Odkaz na webu www.okonopi.info (SR 30, PR 1) za 10Kč.

Nehledě na to, že mě to oslovuje -kst- místo HajekJirka.
A taky chybí za cenou jednotka (Kč).

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Mně přišla ta samá PM (což už je o něco logičtější). Ale jaksi jsem z ní původně vůbec nepochopil, zda aukce skončila protože expirovala nebo proto, že někdo přihodil. - teď už alespoň vím, jak to je :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
pozri aj index, nejak mi ho opäť zobrazuje rozhádzane

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Našel jsem nějaký BUG v nabídkách odkazů viz prodej-odkazu/ poslední dva moje příspěvky

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Chyby jsem opravil. V reverzních aukcích nebylo rozjišeno zda se jedná o výherce nebo majitele ale posílalo to oboum stejnou zprávu. Nově chodí každému trochu jiná a snad i logičtější. Současně jsem doplnil i měny. Nově příchozí notifikační soukromé zprávy z reverzních aukcí jsou už v pořádku.

Děkuji za nahlášení, posílám menší odměnu ve WebDeal Bodech.

Milan B.: Opraveno.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Chtěl jsem se tě ještě zeptat na tu aukci za WB, jestli to můžu dražit za koruny, když aukci jasně označím, že se jedná o WB body, anebo to mám udělat nějak jinak.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Plánuji v horizontu týdne přejít na nový systém aukcí, který oproti současnému stavu bude použitelným a jednoduchým. Současně s tím počítám s touto novinkou a s absencí Reverzní a Slepé aukce.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Tak reverzních a slepých aukcí mi bude asi trochu líto, ale je jasné, že pokud jsou s nimi jen problémy a téměř nikdo je nevyužívá, nemají takový smyls

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se