Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem přidal další měnu, ve které lze vést aukce. Tou měnou jsou WebDeal Body (WB), nebo-li virtuální měna fóra.
Protože po možnosti přihazovat WebDeal Body volalo hodně uživatelů a nový systém aukcí (který tohle má už v základu) stále není ve stavu, kdy by se dal nasadit, jsem dnes zprovoznil tuto možnost i na starším systému aukcí.

Za co WebDeal Body získat?
Virtuální body lze získat například zakládáním aukcí, témat, psaním příspěvků, vkládáním Poptávek/Nabídek, příhozy v aukci atd.

Čím se bude nový systém aukcí lišit?
  • Zrušená podpora reverzních a slepých aukcí
  • Větší podpora WebDeal Bodů
  • Příhozy anonymní a zobrazené pomocí grafu
  • Základní 4 kategorie - Aukce domén, Aukce webů, Aukce reklamy a Ostatní aukce
  • Zmizí podkategorie
  • Možnost filtrování
  • Možnost vypsání aukcí podle příhozu, od korunky a další
  • a mnoho dalšího...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Myslím si, že jsou to dobré změny a může to dost pomoct většímu rozjezdu využívání WB a Webdealu samotnému :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Jsem na to zvědavý, snad to zjednodušení aukcím pomůže (jestli platí, že v jednoduchosti je síla, tak by mohlo). Takže držím place a doufám, že to aukce konečně zvedne (zvlášť, když je teď Webtrh zpoplatnil). A za podporu WB měny díky.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
-kst- píše:
Jsem na to zvědavý, snad to zjednodušení aukcím pomůže (jestli platí, že v jednoduchosti je síla, tak by mohlo). Takže držím place a doufám, že to aukce konečně zvedne (zvlášť, když je teď Webtrh zpoplatnil).


Buď zvedne nebo pohřbí, každopádně budou daleko flexibilnější a snad i méně poruchové.

-kst- píše:
A za podporu WB měny díky.


Byla to tvoje aukce, která dodala poslední impulz :-).

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jedna věc je zajímavá - ty protichůdné záměry. Webtrh aukce zpoplatňuje a snaží se je udělat kvalitnějšími, nepouštět do nich všechny. WebDeal přidává virtuální bodíky, které jsou bohužel bezcenné. :)

Jsem na to zvědav. Je jen otázkou času, kdy WD body získají vyšší hodnotu. Osobně nemám záměr dražit za něco, co nemohu zpeněžit (resp. maximálně zpeněžit za to, co chci). Je to ale dobrá podpora malinkých aukcí, viz poslední impulz...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pro tebe jsou bezcenné, ale jsou tu i lidi, kteří mají v Rancích 25-40 webů a pro ně už mají smysl.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Webdeal body by jsem nepodceňoval. Můžou být vhodným domplňkem k mikroplatbám. Někde mezi zdarma a za pakatel. Například, když chci někomu věnovat expirující doménu, reklamní plochy v záběhu atd. U zdarma je to pro každého. Za webdeal body jen pro lidi co aktivně působí na WD. A do budoucna se třeba měna chytne jako na namepros, kde se za ní dají kupovat levnější služby.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
zatial musím súhlasiť s Jirim, body síce význam majú ale do aukcii by som ich ešte nepúštal..
- druhá vec, rezervné a slepé aukcie by som ponechal, neviem či ich niekto používal ale boli odlišnosťou od ostatných fór..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je to jako vždy se vším, někomu vyhovuje to a někomu zase ono. Proto já bych to nezatracoval a život nejsou jen money. A jak píše Drago, smysl to má a též bych to nepodceňoval.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Souhlasím s Dragem. Zadarmo bych ten odkaz na blogu nenabízel, ale peníze by mi za něj zas nikdo nedal. Tak proč nevyužít WB, za které si třeba koupím Podnikání v USA nebo přidám více webů do ranků (mám jich tam teď 26, takže WB se budou hodit) nebo zvýrazním nějakou pro mě důležitější aukci.

Slepých a reverních aukcí mi bude trochu líto, ale v jednoduchosti je leckdy síla. Sice jsem slepé i reverzní aukce rád využíval, ale podařilo se mi přes ně prodat asi jen jeden odkaz, takže potenciál tam moc nebyl. Navíc s nimi občas byly trochu problémy, takže rozjet napřed jen normální aukce na 100% a pak je případně rozšířit o další možnosti, bude-li zájem, mi přijde jako dobrý tah.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Drago píše:
Webdeal body by jsem nepodceňoval. Můžou být vhodným domplňkem k mikroplatbám. Někde mezi zdarma a za pakatel. Například, když chci někomu věnovat expirující doménu, reklamní plochy v záběhu atd. U zdarma je to pro každého. Za webdeal body jen pro lidi co aktivně působí na WD. A do budoucna se třeba měna chytne jako na namepros, kde se za ní dají kupovat levnější služby.

Souhlasím. Pro aukce za pár kaček to bude vhodné. To jsem vlastně napsal výše, je to protichůdný záměr než u Webtrhu. Tam jde vlastně o opak. WD body budou podporovat malé aukce, dary a podobně...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se