Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
V tomto balíčku novinek a oprav jsem se zaměřil na delší dobu žádané funkce (RSS aukcí) a slabé stránky fóra (krkolomné vkládání odkazů do WD Share). Delší dobu podobný balíček nevyšel, takže jsem do něj zahrnul i novinky, které jsem realizoval během několika posledních týdnů a už jsou měsíc v provozu. Na chvíli jsem pozastavil vývoj fóra, abych se mohl věnovat nové službě, kterou vyvíjím pár měsíců a brzy představím. Nebudu ještě říkat o jakou službu se jedná, na to je ještě brzy. Co ale mohu říci, je, že služba bude propojena s fórem (jeden účet pro fórum a službu).

Novinky:
  • Keywordy - Max. limit snížen na - 400. pozici
  • Keywordy - Aktualizace pozicí - u každého KW se nachází záložka Aktualizovat pozice, pomocí ní aktualizujete pozice daného KW. Takové KW lze aktualizovat 1x za den.
  • Definitivní odstranění z fóra předchůdce Keywordů - Klíčová slova.
  • RSS aukcí - aukce.php?mode=rss
  • Úprava vzhledu nabídek/poptávek
  • Propagace nabídek/poptávek - možnost podbarvení, vložení odkazu do lišty WebDeal Share
  • Upraven ceník Bodů
  • Indikátor stavu online/offline
  • Firemní profily
  • Obnovení aktualizace droplistu .sk domén
  • Oprava prodlužování nabídek a poptávek
  • Úprava stylu v sekci Kritika webů
  • Doplněny .cz domény v bonusech

Děkuji za zpětnou vazbu.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Díky za všechna vylepšení. Ty Keywordy se mně začínají čím dál více líbit.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ty keywordy s tou manuální aktualizací fungují bezvadně, vykresluje se i graf, takže myslím že dobrý.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Dobrá práce a jsem rád, že už fungují i keywordy. Po delší době je opět vyzkouším tedy ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Keywordy už fungují déle, ale nebylo o tom vědět, proto jsem to dal sem. Právě ta možnost aktualizovat si to ručně, dovoluje rozložit zátěž tak, aby nedošlo k přetížení.
Omezení na 400. pozici bylo z důvodu, že asi z necelé tisícovky KW bylo jedno KW v pozicích 400-500. Zbytečně to zatěžovalo, pokud web nebyl do pozice 400, pak ani nebyl do 500...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se