Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Po delší době vydáváme další balíček, tentokrát zaměřen na opravy.

Trh
- Při ukončení nabídky/poptávky administrátorem se automaticky zašle soukromá zpráva s informací
- Při zakládání poptávky je nově vyžadováno vyplnit rozpočet
- Jako výchozí délka poptávky bylo nastaveno 21 dnů (dříve 14 dnů)
- Nově lze prodlužovat nabídky i poptávky vždy o týden až na 60 dnů dopředu.

Domény
- U SK domén lze zobrazit domény, které expirovaly v předchozích dnech
- Při expiraci domény, kterou jste si uložili na "hlídání" se už korektně zasílá soukromá zpráva
- CZ domény jsou častěji aktualizovány, aby se minimalizoval počet domén v seznamu, které byly prodlouženy
- V seznamu expirujících CZ domén se automaticky ověřuje u všech domén SRank

Ostatní
- Opravena aktualizace RSS v podpisech

Ukončení služby
Dne 1. 10. 2012 dojde k plánovanému ukončení služby Klíčová slova. Bude ukončena z důvodu špatné funkčnosti, která byla způsobena špatně odhadnutými nároky a omezeními ze strany vyhledávačů. Plnohodnotná náhrada není plánována, nicméně máme navrhnutou strukturu podobné služby.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Dovolil bych si přidat na seznam jednu věc, pokud si přidám web do služby ranky, ačkoli přidávám web 8,9, atd systém mi za ně strhává WB jako kdyby byli už nad limit deseti vloženených webů.

Služby klíčová slova je škoda, doufám že se podaří vymyslet něco podobného.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ano, ranky trpí tímto problémem. Zatím jsem se tím důkladně nezabýval, ale za určitých okolností se tato chyba může projevit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já jsem s toho vysledoval takový stav, kdy smažu třeba 4 weby, za dva týdny chci nahrát další a systém jako by si pamatoval pořád ten počet co byl předtím, tak nějak mi to připadá. No není to extra důležité 10WB za web mě nijak netrápí. Jednu věc bych ale ocenil, šel by graf ranku udělat třeba roční? Při četnosti přepočtů, je měsíční graf tak nějak na nic.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zapomněl jsem to sem napsat. U webů, které jsou v Rancích delší dobu (alespoň 3 měsíce) se graf zobrazuje v ročním náhledu (zobrazí se měření vždy po 3-4 týdnech). Interval kontroly ranků zůstal zachován (každé 2 dny).

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak to je super, zrovna na to koukám, díky.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Též se přikláním k tomu, že je to lepší jak předtím ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Líbí se mi tu mnohem víc než na webtrhu, jelikož zde nemusím platit jen za to, že sem dám inzerát. A seženu tu dost lidí, kteří chápu co potřebuji a jsou vstřícní a ochotní udělat vše pro největší spokojenost.
Jen tak dál :)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se