Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes při pokočení 1500. příspěvku jsme se rozhodli, že nebudeme vést WebDeal tak jako dřív. Chceme působit více seriózně, chceme aby si lidé uvědomili, že to s tímto fórem myslíme vážně. Proto jsme se rozhodli, že odložíme své přezdívky a zveřejníme naše pravá jména. Přezdívky neodložíme zatím definitivně, budou se zobrazovat pod našemi účty, abyste se orientovali, kdo je kdo.

Odteď Whispere vystupuje jako Otakar Pěnkava a Senky jako Jakub Senko.

Pro vás ostatní co si budete chtít změnit přezdívku stačí napsat jednomu z adminů a změnu provedeme nejpozději do 48 hodin.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Aby ste si uvedomili pri nás oboch, ako to je, tak píšem príspevok aj ja - môžete si zmenu pozrieť napravo v mini-profile pri každom príspevku. Dúfame, že takto zvýšime úroveň dôveryhodnosti a dáme príklad aj ostatným užívateľom.

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Tak to má býti, kdo chce dělat byz na úrovni, měl by se představit. Osobně mi připadá divné, že administrátoři některých obdobných fór vystupují pod přezdívkami.
Teď je to krokem kupředu, ale mělo to být samozřejmostí již od začátku fóra.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já nevím. Mě zase přijde, že změna jména rozhodně nezvýší kvalitu. Důvěryhodnost možná trošku. Je jedno, jak se budete jmenovat, hlavní je, aby fórum a Vaše služby byly kvalitní. Jméno se dá dohledat, u majitele i ve WHOIS. Tak i tak to hodnotím jako krok kupředu.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Majiteľa domény nájdeš vo WHOIS, no mená adminov nie :). Každopádne, ak ma niekto bude volať Senky, nemám problém a zareagujem. Čo sa ale týka kvality, je nám jasné, že ju to nezvýši. Nám ide o dôveryhodnosť (o zvýšenie kvality ide u zmien v kóde :) )

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jakub Senko píše:
Majiteľa domény nájdeš vo WHOIS, no mená adminov nie :). Každopádne, ak ma niekto bude volať Senky, nemám problém a zareagujem. Čo sa ale týka kvality, je nám jasné, že ju to nezvýši. Nám ide o dôveryhodnosť (o zvýšenie kvality ide u zmien v kóde :) )

Popravdě, možná paradoxně, lidé s nejvyšším iTraderem na Webtrhu vystupují pod přezdívkami. Arar, Morasino, drago a další velká jména, která snad všude jsou pod přezdívkami. Důvěryhodnost to taky nezvýší, je to o vzhledu a o tom, že jsi o trošku větší frajer.

Tak i tak se vracím k tomu, že podle mě je to dobře. Mimochodem na svém novém fóru budu taky pod pravým jménem. Důvod mám jasný, vypadá to lépe, profesionálněji. Vypadá...

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Mr. Atsor píše:
...Popravdě, možná paradoxně, lidé s nejvyšším iTraderem na Webtrhu vystupují pod přezdívkami...

Tak, to je fakt paradoxné :). Ale skôr ide o to, že možno tie prezývky majú od prvých chvíľ na nete a už ich nemienia meniť. Ja mám na WT tiež meno Senky, a je to len pre to, že v čase, kedy som sa tam registroval (asi pred rokom), som ani len nerozmýšľal o tom, že by som niekedy na internete začal podnikať, a musel vystupovať pod pravou identitou.

Mr. Atsor píše:
...je to o vzhledu a o tom, že jsi o trošku větší frajer...

Tak neviem či som frajer :). O tom skôr povie reputácia a hlavne 100% iTrader.

Mr. Atsor píše:
...Tak i tak se vracím k tomu, že podle mě je to dobře...

To je fajn, sme radi, že táto zmena aspoň trošku pomohla...

Mr. Atsor píše:
...na svém novém fóru budu taky pod pravým jménem...

A môžem sa opýtať, aké je tvoje nové fórum? (alebo som to len ja nepostrehol?)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se