Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes vydávám na Halloweena update s magickou verzí 2.2.2. Delší dobu jsem vydával nové verze, šlo jen o formalitu a nechával jsem si tuto verzi pro něco speciálního. Zítra to bude rok od spuštění WebDealu, takže jsem nachystal balíček různých oprav, ať na to výročí je WebDeal funkční.

Seznam hostingů
    Zde byly opraveny chyby týkající se webhosterské části, tedy přidávání a správy tarifů
  • Upravena editace tarifů
  • Přidána možnost smazání tarifu
  • V detailu tarifu (u VPS a serverů) přibyl boxík s parametry
  • Při přidání VPS a Server tarifů nově podpora jednotek Ghz, Mhz, GB a MB u CPU a RAM

Seznam PR webů
  • Při hromadném přidávání PR webů změněna zavádějící hláška
  • Přidána podstránka Moje PR weby s možností smazání PR webu

WebDeal.cz
  • Zrušen changelog, odkaz přesměrován na sekci Novinky & Změny.
  • V přehledu nejbohatších WebDeal uživatelů se nyní zobrazuje celkový počet Webdeal Bodů v oběhu

A ještě něco ...
  • Do testovacího provozu byl uveden nový nástroj (zatím jen jedna podstrana). Tento nástroj způsobil denní ban na pagerank před pár dny. Naleznete jej v menu pod Nástroji a je tučně zvýrazněn. Berte to jako takový Halloweenský dárek :-).

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
zoznam uvoľnených domén je náhodný ale sa jedná o tvoj osobný výber, resp. na základe čoho sú vyberané domény do zoznamu

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
V tomto updatu vidím opět pokrok směrem do předu jednoznačně.

Nejvíc se mi líbí tyto věci : Přidána podstránka Moje PR weby s možností smazání PR webu a Halloweenský dárek :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Domény nevybírám, nyní se to řadí dle ranků. Ale mám hrubý návrh algoritmu, který bude brát do úvahy délku domény, ranky, stáří aj.

Shadow
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 26.10.2011
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dávám přednost kvalitě nad kvantitou. Hostingy přidávají samotní hosteři, samotná služba hostingy není celá spuštěná, je tam plno částí hotových, ale skrytých, protože by zatím postrádaly smysl.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se