Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem konečně dodělal u služby Klíčová slova pravidelný přepočet. Služba běží již od konce srpna a do této doby byly přepočty nepravidelné,
to se dneškem mění a pozice na klíčová slova se budou přepočítávat každý týden. Přepočty jsou náročné a tak jsem musel celý proces co nejvíce zjednoduššit a odladit tak abych eliminoval zbytečné části kódu, které šli vyřešit lépe. To se dnes z části povedlo a systém pravidelně přepočítává pozice na Seznamu a Bingu, Google v některých případech háže chyby. Nicméně i na to se v budoucnu zaměřím.

Další novinkou jsou přepočty u počtu zaindexovaných stránek webu (naleznete v detailu webu v rancích), dříve aktualizace téměř neprobíhala, vyjma pár ojedinělých přepočtů, odedneška přepočet probíhá každé dva dny (stejně jako aktualizace ranků) nezávisle na rancích.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Paráda, dobrá práce jako vždy. Jen se zeptám, jak je seznam pr webů, tam nějak neproběhl přepočet ranků ani indexovaných stránek!

A kdy byl naposledy přepočet ranků u webů, co jsou přidané v rankách? Alespoń u mě se to včéra nestalo, tak jsem je smazal a znovu přidal.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ještě doplním, vidím u všech přidaných webů datum všech hodnot na 15 září. Bavím se o Seznam webů v rankách.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Včera neproběhl přepočet, původně jsem se na to chtěl podívat dnes, ale nakonec jsem to nechal na zítra (vím co problém způsobuje), ono to vyjde jedno, zda dnes nebo zítra, protože aktualizace probíhá každé 2 dny.

PR weby se tuším aktualizují každý týden.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Děkuji za vysvětlenou. Tím se vysvětluje naprosto vše :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Neplánuješ možnosť navýšenia počtu kľúčových slov? Povedzme za WB body...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
hodilo by sa to rozšíriť aspom na 5 KW, aj za spomenuté WD body

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I já bych se přimluvil za možnost přidat si více KW k webu. U některých to nevyužiji, ale u některých by se to hodilo značně. A nápad, že by to bylo za WB se mi líbí. Dát třeba jedno KW za 20 WB měsíčně, případně jinou částku by mohlo třeba pomoci i k aktivitě ostatních uživatelů.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tato možnost přijde ve druhé vlně. Pokud nenastanou problémy, tak s tím počítám do konce příštího týdne.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to je jednoznačně dobře, že se s tímto počítá :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Půjde to neomezeně zvednout, fungovat to bude podobně jako ranky.

alijosha píše:
Paráda, dobrá práce jako vždy. Jen se zeptám, jak je seznam pr webů, tam nějak neproběhl přepočet ranků ani indexovaných stránek!


Máš pravdu, chyba byla v cronu. Opravil jsem to a zaměřil jsem se na vylepšení. Nově lze každý svůj PR web v seznamu podbarvit (cena 10 WB/měsíc).

alijosha píše:
A kdy byl naposledy přepočet ranků u webů, co jsou přidané v rankách? Alespoń u mě se to včéra nestalo, tak jsem je smazal a znovu přidal.


3.10 byl poslední, pracuji na tom, musel jsem to z jiného problému odstavit, nicméně dnes v noci by již přepočet měl proběhnout. Současně jsem přizpůsobil script změnám u pageranku.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Půjde to neomezeně zvednout, fungovat to bude podobně jako ranky.


Tak to je super zpráva :-)

Máš pravdu, chyba byla v cronu. Opravil jsem to a zaměřil jsem se na vylepšení. Nově lze každý svůj PR web v seznamu podbarvit (cena 10 WB/měsíc).


Podbarvení vyzkouším :-)

3.10 byl poslední, pracuji na tom, musel jsem to z jiného problému odstavit, nicméně dnes v noci by již přepočet měl proběhnout. Současně jsem přizpůsobil script změnám u pageranku.


Opět zase pochvala za rychlost a kreativitu :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Nedali by sa aj ku kľúčovým slovám pridať grafy? Grafy by zobrazovali ako si počínala naša stránka v SERP-e na to dané kľúčové slovo...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To není špatný nápad a mě se též líbí :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
U klíčových slov jsou grafy (v detailu klíčového slova). Ještě uvažuji nad grafem jednotlivých kw u webu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To si myslím, že by nebylo též špatné ta tvá úvaha.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Aha už som si to všimol...

Tak trocha ináč...Nebolo by možné v detailoch kľúčových slov uvádzať posuny v serp-e? Výpis by bol podobný ako je na body.php "Přehled posledních příjmů a výdajů" len by prvý stĺpec bol dátum, druhý kľúčové slovo a tretí z koľkatého miesta na koľké sa posunul web na to dané kľúčové slovo...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se