Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem byl donucen po prořeknutí a následném nátlaku veřejnosti, vydat novou verzi. Tentokrát je znatelnější úbytek novinek ale o to jsou žádanější a o všechny si napsal minimálně jeden uživatel.

Seznam novinek:
  • Oprava chyby v aukcích, kdy při přijetí BINu to zakladatelovi aukce poslalo falešného výherce. (zákeřná chyba)
  • Upozorňování na aukce pomocí emailu. (jako výchozí vypnuto)
  • V případě příspěvku pod aukcí přijde majiteli aukce SZ s upozorněním. (možnost vypnout, výchozí zapnuto)
  • Opravena chyba s RSS odkazem na blog v aukcích.
  • RSS feed v hlavičce fóra ukazuje při najetí i titulek. Vhodné při delších titulcích, kdy je text odkazu zkrátcen.
  • V nových nabídkách, poptávkách a příspěvcích máte nyní možnost označit příspěvky z dané kategorie za přečtené.
  • Slevové kupóny lze nyní mazat i editovat.
  • Vyřešena chyba, která dovolila registrovanému uživateli přepnout se do WD 2.4.

Úbytek novinek je především způsoben vývojem nové majoritní verze. Již brzy plánuji vybraným zájemcům povolit přístup.
Děkuji za podporu.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
díky hlavně za možnost "označit jako přečtené" hned jdu zkusit

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No vidíš, kdybych "netlačil" jak píše Otakar, tak máš prd Milane :-)

Jinak opět super opravy.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
já "tlačil" až mě to přestalo bavit ALE funguje bezva ještě líp než jsem čekal

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To tlačítko je boží, jak jsme tu bez něj mohli žít :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tak to jsem rád, že funguje. Dnes jsem to předělával, protože původní verze označovala rovnou celé kategorie za přečtené, nikoliv pouze ty nové příspěvky.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Dobrý večer!Proboha co jste to s tím udělali?Vždyť je to chaotické,nepřehledné a prostě hrozné.Jediné forum, kde má smysl něco publikovat a prodávat, když pominu namyšlený webtrh a průserový webfair a vy to takto zhnusíte a uděláte z toho chaos a hrůzu.Tak to jsem opravdu nečekal.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mohu se zeptat konkrétněji co se zhoršilo? Jedinné co mě napadá je nastavení aukcí, to plánuji zlepšit, zatím však nemám domyšlenou úplnou podobu.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Dobrý pozdní večer.Pokud se neurazíte, pošlu vám můj názor a i nějaký návrh.Děkuji Dubina

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zdravím, myslím, že se určitě neurazíme. My kritiku přijmout umíme a jsme rádi, když máme od lidí zpětnou vazbu :) Pokud chcete, můžete se vyjádřit přímo do některého z témat nebo poslat soukromou zprávu mě či Otakarovi.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Kdyby to nebylo nějaké extra tajné, tak by mě též docela zajímalo, co je tak hrozné a chaotické? Mě veškeré změny přišli vždy k lepšímu, nebo mi něco zásadního uteklo? :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Během dne Vám pošlu PM, ovšem už to máte srovnané koukám.Včera v tu dobu co jsem to psal byl web zcela rozházený a vše bez tabulek pod sebou.Pokoušel jsem se několikrát připojit, ale bylo to stále stejné.Titulní strana byla chaotická a já jsem se domníval, že to jsou ty změny, proto moje reakce.Zkoušel jsem zobrazení webu jak na stolním PC, tak na netbooku a všude to vypadalo stejně.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to ta změna stopro nebyla neboj :-) To se muselo jednat o momentální chybičku, jinak by tu řvalo více lidí v čele se mnou :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Chybu mi nahlásil jeden uživatel, bylo to kvůli boxíkům, že jeden byl o 5 px delší a celé se to rozhodilo. Chyba se vyskytovala jenom při menších rozlišeních, kdy se text jedné nabídky dal na dva řádky a celý boxík nepatrně zvětšil. Pokud máte nějaký další podnět, klidně jej můžete vložit i sem.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se