Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mikuláš se omlouvá, ale dřív to nestihl, letos toho bylo na něj moc. S opožděním přinesl Mikulášský balíček. Protože minimálně 4 hlasující (volna-diskuze/mikulas-webdealu-t1461.html) se přiznali, že zlobili, tak čert nenápadně přidal do Mikulášského balíčku i jednu novinku navíc.

Pojďme se podívat co balíček obsahuje:
  • V seznamu katalogů přibyla podstránka ,,Moje katalogy´´.
  • Ve WebDeal Bodech přibyla podstránka ,,Směnárna´´, kde můžete své WB vyměnit za Kč. Služba je zatím dostupná pouze občanům ČR. Se zapojením SK se počítá až od verze 2.4.
  • Každý uživatel WebDealu, který se přihlásil na WebDeal během dneška získal od Mikuláše 10 WB
  • Přibyl počet blokovaných WB
  • Upraveny statistiky fóra
  • Oprava několika chyb, zejména ve službě Hostingy

Čertova novinka:
  • Převod mezi uživateli je zpoplatněn 20% z převáděné částky.

Doufám, že se vám Mikulášské novinky líbí, pokud vám nenadělil, co jste si přáli, tak netruchlete, za tři týdny tu máme Vánoční nadílku od Ježíška, která bude obsáhlejší!

WebDeal Tým

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
len tak ďalej :) opäť chválim, dobrá práca

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Fíha :) :) Chválim naozaj :) Je vidno, že sa o fórum príkladne staráš a myslím, že sám vidíš, že to začína prinášať ovocie :) :)

Linkbuilder
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 26
Registrace: 10.11.2011
Palec hore, už sa teším na Ježiška :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No změn je dost, líní se mi směnárna, tedy v tom smyslu že když už nemohu za WB nakupovat domény, tak by šli vyměnit a za korunky a za ně nakoupit domény :-) jen bych chtěl vysvětlit tu věc od toho ošklivého čerta ? :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Super, díky Mikuláši :)

Akorát mám dvě poznámky...
Jak se některé mé WB mohou stát blokovanými?
U čertovské novinky jsem úplně nepochopil smysl, ale budiž. Jen bych chtěl upřesnit, že jestli to dobře chápu (zkoušel jsem jak to asi funguje), tak odešlu někomu třeba 10 WB a těch 10 WB jemu také dojde. Jen mně se odečte 10 WB + další 2 WB za převod. Ano? Protože kdyby se odečítaly poplatky z posílané částky, byl by trochu binec v tom, kolik mu vlastně mám poslat, aby se z toho zaplatil převod a jemu došla požadovaná částka...

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Takže k té novince od čerta:
Ano, naprosto správně. Pokud někomu pošlete 10 WB, odečte se vám 10+2 a jemu příjde 10 rovných.

K blokovaným bodům
Pokud si například zakoupíte službu či výrobek (zatím není k dispozici), zablokuje se vám daná částka až do dokončení transakce a poté se odečte. Jedná se totiž o to, že někdo by si něco zakoupil a mezi tím by mohl WB utratit a pokud bychom udělali, že konto půjde do mínusu, jistě by se našli tací, kteří by toho zneužívali.

Pokud není ještě něco jasné, klidně se dál ptejte :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pokud se rozhodnete vyměnit WB za peníze, tak se dané WB dočasně zablokují. Fyzicky je máte u sebe, nicméně nelze s němi manipulovat. Zatím nemají většího významu, ten přijde až s uvedením WD 2.4.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
OK, díky za vysvětlení

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Super změny!
Někde se za služby platí a tady za ně dostanu peníze :) Tady bych se chtěl zeptat jestli máte dost sponzorů.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Väčšina ľudí neprispieva kvôli tomu, aby body menili za peniaze, takže to podľa mňa nebude také náročné na pokrytie.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Jasně že ne. Ale dejme tomu že za rok budeš mít 10 000 WB a byla by možnost si to změnit za 2000kč tak proč to nevyužít že

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak samozřejmě jsme chtěli, aby si uživatelé mohli aspoň něco za WB koupit, aby měli WB nějakou hodnotu. A jelikož zatím nemáme, co bychom nabídli, rozhodli jsme se pro tento krok. Samozřejmě vykupovaná částka je omezená (bude se měnit dle potřeby) a také kurz WB se možná (časem) změní. Ale chtěli jsme pro vás udělat aspoň něco :) Pravděpodobně nevyděláte na novej barák, ale tak Páteční pivko by to pokrýt mohlo ;)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Za změny dávám jednoznačně palec hore :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Prispievať kvôli pár korunám by bolo dosť zúfale, cennejšie sú linky v podpise, kontakty a ďalšie veci.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Přesně tak. Toto by mohlo napadnout tak maximálně nějaké puberťáky, jako je RychlyMail.cz a podobná individua.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Cílem tohoto kroku bylo zavést reálnou hodnotu měny. Body jsou koncipovány jako mikroplatidlo, velké uplatnění však najde s příchodem verze 2.4.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Drago ti spravil ďalšie promo na svojom blogu :) Ale to s tou menou je super nápad :) Môžem povedať iba, že sa naozaj teším na verziu 2.4, lebo každou verziou sa webdeal posúva niekam inam - dopredu :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Směnárnu jsem plánoval už v době kdy jsem tvořil body, jenom jsem to odložil a vytáhnul až když jsem hledal něco unikátního na Mikuláše. WebDeal 2.4 je však poměrně daleko, zatím stále jedeme na WD 2.2.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se