Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Po více než půl roce vydáváme další větší verzi fóra, WD 2.4, která přináší mobilní verzi fóra. Oproti dřívějším velkým verzím jsme se v této verzi soustředili pouze a jen na mobilní verzi (veškeré ostatní inovace jsme postupně představovali ve verzích 2.3.X). Mobilní verze je založená na stejném vzhledu, dokonce se jedná o jeden a ten samý vzhled, ale liší se velikostí, optimalizací pro mobilní telefony a funkčností.

Funkčnost
Oddělali jsme spoustu funkcí, u kterých nepředpokládáme využití na mobilních telefonech. Například se nedostanete do nastavení a ani do přehledu WebDeal Bodů, nedostanete se i do některých služeb jako například Domény, Hostingy, Klíčová slova a další.

Rychlost
Zredukovali jsme velikost kaskádových stylů až desetinásobně a využili každou definovanou třídu na co nejvíce prvků, abychom neměli v css třídy, které se využívali jen málo nebo vůbec. Dále jsme odebrali co nejvíce nepotřebných obrázků a díky tomu se mobilní verze může těšit rychlejšímu načítání a nižšímu objemu přenesených dat.

Optimalizace pro mobilní telefony
Zapracovali jsme i na optimalizaci pro dotyková zařízení, ovládací prvky jsou větší a lépe se na ně kliká. Oddělali jsme i nepotřebné věci, které by vám mohli v prohlížení překážet.

Aktivace mobilní verze fóra
Pro automatické nastavení mobilní verze použijte adresu http://m.webdeal.cz, která vám aktivuje mobilní vzhled fóra.
Pro návrat k plnohodnotné verzi fóra využijte dole v menu patičky odkaz Vypnout mobilní verzi.


Rádi úvítáme vaše postřehy k nové verzi, i hlášení objevených chyb.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Skvělí, zítra budu mít i new tablet takže využiju :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Skvělé! Paráda, nádhera!

Jen chyby:
Když otevřu PM, pod avatarem nemám naformátovaný seznam odkazů na Soukromá zpráva, Poslat email uživateli, WWW, ICQ a pod tím Odpovědět, Citovat, Smazat a Nahlásit.
To samé v kompletním editoru při psaní příspěvku, dole Možnosti a Příloha.
Jinak dobré :)

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Vypadá to fajn. Díky! :)

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Super. Pouze jedna drobnost. Přihlášení není na horní liště, ale ve druhém řádku přes nápis webdeal (jde to trochu vidět). Dělá to Android integrovaný prohlížeč i Opera Mini.

SANY0805.JPG
Default prohlížeč


SANY0806.JPG
Opera Mini

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Menu už by mělo být opraveno, položky Přihlásit se a Registrovat jsem spojil pod jednu -> Můj účet. Pod přihlášením je tlačítko na registraci.

---
Vše by mělo být opraveno

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Tablet & X8 bez problémů. Prohlížeče Android Chrome, Opera Mini, Opera Mobile, Android Firefox, Safari.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak jsem se též konečně odhodlal ke zkoušce z mobilu a musím říci, že je to super ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Tak jsem dneska trošku více mobilně surfoval a musím říct, že super. Jediná věc, co mi v mobilní verzi chybí, je možnost v tématu "Přejít na nepřečtené příspěvky". Dalo by se to aktivovat? Nemusí to být, ale zrychluje to práci. Díky

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se