Novinky & změny

Ako hodnotíte túto novinku?
50%
Žádná hlasování
Žádná hlasování
50%
Celkem hlasů: 6
Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Blog WebDeal píše:
Twitter sa stále viac a viac stáva aj miestom podnikania a marketingu, nie len krátkymi správami medzi kamarátmi. Preto sme sa aj my na WebDeal rozhodli ponúknuť túto možnosť, a to v nemalej miere. Rozhodne to neostane iba pri ikonke „Následuj mě na Twitteru) ;) …

Ako vždy, WebDeal má pre vás viac, než ste mohli očakávať. Okrem toho, že si v profile vyplníte Twitter nick, ktorý sa zobrazí pri každom príspevku, ktorý napíšete, sa zobrazí aj posledných 5 tweetov vo vašom profile. Aby ste nemali tieto tweety neprehľadné a často ukazované od ostatných, ktorý tieto tweety poslali na vašu stenu, sa zobrazujú iba tweety, ktoré ste napísali vy.

Veríme, že sa vám táto novinka páči a budete ju využívať pre ešte väčšie zdieľanie vašich produktov, či služieb.

S pozdravom,
Tým WebDeal

Vaše postrehy, komentáre, návrhy na zmeny radi prijmeme. Taktiež budeme vďačný, keď budete hlasovať v ankete vyššie ;).

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Já sice twitter nemám, ale super věc, věřím, že to někdo využije.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ja to tiež nemám (teda mám, no je tam 0 tweetov - aby som sa proste mohol dostať k všetkému na Twitteri), no určite to ľudia s radosťou využijú, preto sme to aj zaviedli.

AthoX
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 13.11.2010
Twitter mi nic nerika mozna nekdo kdo to vyuzije, ale pro me to neni.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Twitter přidán. Mám ho spíše na sledování zajímavých témat, ale budu muset semtam také něco napsat.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se