Novinky & změny

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
tak jsem to vyzkoušel a funguje to pěkně akorát mě tam trochu chybí ten přehled z klíčových slov. Jak je vidět i bez rozkliknutí webu
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Mara B.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 14.08.2012
Vyzkoušel jsem,naházel jsem tam docela dost kw,první den super, včera mi to u nově přidaných házelo >500, ale ani jednou mi neproběhl přepočet,proto mi teď pozice nesedí. Každopádně dobrá práce,díky za to:)
Máte zájem o přeposílání objednávek na samolepky na zeď
a luxusní bytové doplňky? Napište mi.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
U všech se mě to změnilo na >500 a píše to
Kód: Vybrat vše
Data column(s) for axis #0 cannot be of type string×
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Log
Pozice webu změněna z 0. pozice na 36. pozici
Pozice webu změněna z 37. pozice na 0. pozici
Pozice webu změněna z 44. pozice na 37. pozici
Pozice webu změněna z 44. pozice na 37. pozici

Graf vykresluje 3 pozice z toho dvakrát s hodnotou 37 a jednou 36 a u všech pozic je datum 9.9.2012! Nemělo by tam být 8.9.,9.9 a 10.9? A co ten log, to je také nějaké divoké :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
freez píše:

Na 15 místě sice jsi, ale ne s adresou domena.cz ale s adresou domena.cz/neco , každá stránka (adresa) má své umístění na určité KW, takže stav který popisuješ, je úplně normální. Nemůžeš být s adresou domena.cz na 15té pozici na KW kočárek, pokud na té adrese domena.cz to slovo vůbec není, pokud je KW kočárek na adrese domena.cz/kocarky pak musíš sledovat tuto adresu a ne hlavní stranu webu.

Tak jsem teď koukal na některé mé weby a zjistil jsem, že weby které mají na hlavní straně například perex článků s KW z adresy domena.cz/neco se ve výpisu zobrazí, zatímco weby, kde na hlavní straně webu není žádané slovo vůbec, tak tam to ve výpisu vyhodí "nenalezeno" a to i když je na danou adresu domena.cz/neco odkaz z hlavní strany webu.

No tak teď to pro změnu háže nenalezeno, tedy pozice větší než 500 u všeho :-D


To je sice hezké, ale to bych tedy do systému musel vkládat všechny podstránky, aby to pro mě mělo smysl? Tedy domena.cz/neco; domena.cz/neco2 domena.cz/neco3 a ke všemu pak házet stejná keywords a čekat, kde mi to najde. To je celkem naprd. Prostě zadám web a keyword a pakliže se umisťuje někde v SERPu na tohle keywords moje doména s podstránkou, tak by mi ji to mělo zobrazit, aby to k něčemu bylo. Nikoho nezajímá jenom samotná HP ;)

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
MartinT: Zadal jsem url celého webu a hledá mi to všechny stránky na webu. Ukáže tedy první umístěnou stránku, ať je jakákoliv. Zkus to přidat celé znovu, třeba je to jen nějaká chyba.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No teď už to tak funguje, předtím to ukazovalo jakési nesmysli.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pěkná práce :) Kdybych nevyužíval vlastní řešení, tak bych tohle jistě využil.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Přepočet pozic stále ještě drhne, budu muset některé funkce přepsat, protože při objemu vložených KW a webů jsou pomalé.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jak vám fungují aktualizace těch keywordů ? Vykreslují se vám grafy?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Grafy fungují zatím jen u jednotlivých klíčových slov (po rozkliknutí na jedno konkrétní KW), u webu, kde je přehled klíčových slov se to neaktualizuje.

Keywordy jsou takovou mou ostudou, ještě nejsou plně doladěny a aktualizace nefunguje na 100%.

fstab
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 06.10.2012
A s tím Google.cz se tedy nepočítá? Díky za odpověď

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
S Googlem samozřejmě počítám, ale realizovat to je daleko složitější. Obejít to znamená i finanční náročnost (zajistit zázemí a dostatečný počet IP adres pro přepočty) a to zatím nechci realizovat dokud ještě fórum není tak živé. Aneb buďte aktivní a já vám to udělám :-)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mě by stačilo kdyby fungoval ten Seznam :-) na Google mi docela stačí GWT.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
O víkendu se objeví funkce, kdy si budete moci nechat přepočítat klíčová slova kliknutím. U webu do 5 kw to půjde na jeden klik, u více to půjde pak postupně co kw to klik. Zatím to bude náhrada za cron pro rozložení zátěže.

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Otakar Pěnkava píše:
O víkendu se objeví funkce, kdy si budete moci nechat přepočítat klíčová slova kliknutím. U webu do 5 kw to půjde na jeden klik, u více to půjde pak postupně co kw to klik. Zatím to bude náhrada za cron pro rozložení zátěže.

Chci se zeptat, provedlo se? Změnu nevidím..

Mara B.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 14.08.2012
Taky změnu bohužel nevidím..
Máte zájem o přeposílání objednávek na samolepky na zeď
a luxusní bytové doplňky? Napište mi.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Klíčová slova lze nyní aktualizovat ručně - po rozkliknutí klíčového slova se vám zobrazí záložka ,,Aktualizovat pozice''.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo tak to funguje, až na jedno KW u všech.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pošli mi do PM ten keyword, podívám se ti na to. Dále jsem upravil maximum z 500. pozicí na 400. pozici, většinou se stejně ten web nenacházel na pozici větší než 400.

Opraveno.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se